gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  
Labklājības nozares Eiropas Sociālā fonda projekts “Nepalikt vieniem klusumā” ir ieguvis trešo vietu Eiropas iedzīvotāju izvēlēs balsojumā, kā arī, kļūstot par konkursa RegioStars Awards finālistu, atzīts par vienu no sešiem labākajiem Eiropas Savienības projektiem kategorijā "Sieviešu iespējas un aktīva līdzdalība".
 
Paldies visiem par atbalstu un balsošanu!
 
Latvijas delegācija saņem apbalvojumu no ES komisāres reģionālās politikas jautājumos Korinas Krecu
No kreisās: Eiropas Reģionu komitejas priekšsēdētājs Karls Haincs Lambercs, Komisāre reģionālās politikas jautājumos Korina Krecu, Projekta "Nepalikt vieniem klusumā" vadītāja Diāna Zālamane-Leite, Vadošās iestādes pārstāve Lauma Silakaktiņa, Atbildīgās iestādes pārstāve Inita Kabanova, Eiropas Parlamenta deputāts un RegioStars žūrijas priekšsēdētājs Lamberts van Nistelrojs.
regiostars_apbalvosana.png - 869.07 KB 
 
Konkursā RegioStars Awards Eiropas Komisija apbalvo veiksmīgākos, inovatīvākos un iedvesmojošākos projektus. Pirmo reizi desmit gadu konkursa pastāvēšanas vēsturē par vienu no nominantiem izvirzīts Latvijā īstenots projekts. Projekts “Nepalikt vieniem klusumā” kategorijā “Sieviešu iespējas un aktīva līdzdalība” ir viens no sešiem finālistiem, kas kandidēja uz 2017. gada konkursa galveno balvu. Ar konkursa uzvarētājiem visās kategorijās var iepazīties Eiropas Komisijas interneta vietnē: https://goo.gl/t7E9s9

„Nepalikt vienam klusumā – tas ir stāsts par cilvēcību, savstarpējo cieņu, mīlestību un drosmi. Latvijas nedzirdīgo savienība dara ļoti augstu vērtējamu darbu, un mūsu acīs šis projekts jau ir uzvarētājs, ” uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs. 

Latvijas Nedzirdīgo savienības īstenotā projekta “Nepalikt vieniem klusumā” ietvaros radīts atbalsts nedzirdīgām jaunajām māmiņām dzemdībās un pēcdzemdību periodā. Projekta ietvaros piecas dzirdīgas speciālistes ar zīmju valodas zināšanām mācījās palīdzēt sievietei dzemdību laikā, savukārt piecas nedzirdīgas speciālistes mācījās sniegt atbalstu pirms un pēc dzemdībām. Speciālistu komanda jaunajām māmiņām palīdz ne vien ar informāciju, bet arī sniedz emocionālu atbalstu, drošības sajūtu un iespēju uzticēties.

Vairāk par projektu, tā komandu un paveikto – intervijā ar projekta vadītāju Diānu Zālamani-Leiti  https://goo.gl/Pkq16n

Projekta "Nepalikt vieniem klusumā"komanda.
No kreisās: Sigita Ķikure, Arta Birzniece-Siliņa, Diāna Zālamane-Leite, Edīte Brence, Gunta Birnīte un Sandra Gutāne 
 
20638011_2045640698997119_5080677083816931271_n.png - 665.25 KB