gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

Nedēļas nogalē - 5. un 6.  augustā - notiks Kurzemes reģiona audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu tikšanās Vaiņodes internātpamatskolā. Tas noslēgs pasākumu kopumu, kurā piedalījās ģimenes no visas Latvijas. To organizē Labklājības ministrija (LM), Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) sadarbībā ar nodibinājumu “Sociālo pakalpojumu aģentūra”.

Jau vairāk nekā desmit gadu garumā rīkotais pasākums vienkopus pulcē kuplu skaitu ģimeņu. Šīs tikšanās vienmēr ir īpašas – tajās kopā sanāk cilvēki, kuru ikdiena ir saistīta ar bērniem, sniedzot iespēju līdzīgi domājošajiem apvienoties un dalīties pieredzē, kā arī uzzināt ko jaunu un iegūt sev jaunus draugus.

Pasākuma dalībnieki varēs piedalīties izglītojošās un radošās darbnīcās un darba grupās, noklausīties lekcijas par inovatīvām bērnu audzināšanas un disciplinēšanas metodēm, iepazīties ar citu vecāku pieredzi un līdzdarboties daudzveidīgās praktiskajās nodarbībās. Notiks arī ģimenes saliedējošas aktivitātes, kā arī radošie pasākumi, koncerti un dejas. Plānots, ka Zemgales un Rīgas reģiona audžuģimeņu, adoptētāju un aizbildņu tikšanās piedalīsies vairāk nekā 300 dalībnieku.