gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

ES Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmas Progress sadaļas ietvaros izsludināts projektu konkurss VP/2015/011 "Sociālās inovācijas, kas atbalsta reformas sociālo pakalpojumu jomā”

Eiropas Savienības Nodarbinātības un sociālās inovācijas programmas (NSIP) ietvaros ir izsludināts projektu konkurss VP/2015/011 "Sociālās inovācijas, kas atbalsta reformas sociālo pakalpojumu jomā” („Social policy innovations supporting reforms in social services”).

Konkursa mērķis – veicināt politikas inovācijas sociālo pakalpojumu organizācijā un sniegšanā ar mērķi integrēt pakalpojumu saņēmējus darba tirgū.
Atbalsts tiks sniegts sociālās politikas eksperimentēšanas projektiem, kas testēs un novērtēs inovatīvus risinājumus ar mērķi ieviest tos plašākā mērogā.

Sociālās eksperimentēšanas projektu būtība ir testēt plānotās politikas vai atsevišķu politikas aktivitāšu ietekmi uz nelielām iedzīvotāju grupām, lai novērtētu to efektivitāti, pirms pieņemt lēmumu par politikas ieviešanu nacionālā līmenī.

Konkurss vērsts uz integrētu sociālo pakalpojumu sniegšanu, orientējoties uz vienas pieturas aģentūras pieeju, personalizētu pieeju un inovatīvām partnerībām. Ieteicams pievērst uzmanību aktivitātēm, kas atbalsta sieviešu iekļaušanos darba tirgū.

Plānojot projektu, jāņem vērā dalībvalstīm adresētās rekomendācijas Eiropas Semestra kontekstā. Projektu pieteikumiem jābūt saskaņā ar 2010.gada oktobrī pieņemto dokumentu "Voluntary European Quality Framework for Social Services".

Finansējums
Projektu konkursā kopējais indikatīvi pieejamais finansējums ir 10 800 000 euro.
Minimālais granta apmērs ir 750 000 euro, maksimālais – 2 000 000 euro. Plānotais ES atbalsts ir pieejams ne vairāk kā 80% no kopējām projekta attiecināmajām izmaksām.

Atbalsts tiks sniegts konsorcijam, kas iekļauj projekta pieteicēju (vadošo partneri) un vienu vai vairāk partnerus.
Projektu iesniedzēji var būt:
  1. valsts un pašvaldību iestādes, kas ir atbildīgas par politikas izstrādi vai ieviešanu vai sniedz/organizē/finansē pakalpojumus nodarbinātības un sociālā jomā nacionālā, reģionālā vai vietējā līmenī.
  2. privātās un bezpeļņas organizācijas, sociālie uzņēmumi, kas piedalās politikas izstrādē vai ieviešanā vai sniedz pakalpojumus nodarbinātības un sociālā jomā nacionālā, reģionālā vai vietējā līmenī.

Projektu iesniegšanas termiņš: 2015.gada 16.novembris. Projektu pieteikšanas termiņš pagarināts līdz 2015.gada 3.decembrim.

Projektu pieteikumu iesniegšana.
Projekta pieteikumi jāiesniedz elektroniski, aizpildot on-line pieteikuma formu SWIM sistēmā internetā (https://webgate.ec.europa.eu/swim/external/displayWelcome.do),
 
kā arī jāiesniedz izdrukāti un parakstīti pieteikumi ar pavaddokumentiem (1 oriģināls) uz šādu adresi:
European Commission
DG EMPL D1
Call for proposals VP/2015/011
B 1049 Brussels, Belgium

Jautājumus var sūtīt uz oficiālo e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..


Papildus informācija un konkursa dokumentācija atrodama Interneta vietnē: http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=629&langId=en&callId=462&furtherCalls=yes.