gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

Pieteikums dalībai uzņēmumu atlasē

No 2015.gada 5.novembra projekta „Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kas strādā nestandarta darba laiku” ietvaros ir izsludināta uzņēmumu ar nestandarta darba laiku pieteikšanās projekta atlasei.

Ja uzņēmumu ieinteresē dalība projektā, lūdzam Jūs aizpildīt pieteikuma anketuword.gif - 648 B.

Aizpildīto anketu lūdzam nosūtīt uz e-pasta adresēm:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Jautājumu / neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt uz tel.nr. 67782961


Projekts ilgs līdz 2017.gada 1.novembrim.

Projektam atlasīto privāto uzņēmumu darbiniekiem ar bērniem vecumā līdz septiņiem gadiem, tiks nodrošināti subsidētie bērnu aprūpes pakalpojumi, kurus īstenos reģistrētie bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzēji bērna mājās vai citā piemērotā vietā ārpus dzīvesvietas.

Subsidētie bērnu aprūpes pakalpojumi tiks nodrošināti 10 mēnešus ar mērķi pakāpeniski pāriet uz privāto - darba devēja un darba ņēmēja - finansējumu, kā arī, iespējams, valsts un pašvaldības līdzfinansējumu.

Vienlaikus pētnieku komanda vērtēs, kādu iespaidu tas atstāj uz produktivitāti uzņēmumā, kadru mainību, darbnespēju, kā arī darba ņēmēju apmierinātību ar darbu un iespējām saskaņot savu darbu un privāto dzīvi.