gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
 •  
 •  

 •  
 • Vidzemes reģiona ģimeņu atbalsta centrs "Smiltene", adrese: Galdnieku iela 10b, Smiltene, LV-4729; Atbalsta centra vadītājas: Viktors Ņikiforovs, tālrunis: 29340677, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Tīmekļa vietne: http://www.krize.lv/
 • Apvienoto reģionu ģimeņu atbalsta centrs "Terēze", adrese: Pils iela 11, Tukums, LV-3101. Atbalsta centra vadītāja: Ārija Martukāne, Tālrunis: 26514351 6, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Tīmekļa vietne: http://www.krize.lv/ 
 • Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Vidzemes ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs "AIRI vecākiem", adrese - Valmieras SOS Bērnu ciemats, Ganību iela 3, Valmiera, LV-4201. Atbalsta centra vadītāja: Agita Dreiblate, tālrunis 29244687, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..; Diennakts tālrunis: 25442298; Tīmekļa vietne: https://www.sosbernuciemati.lv/lv/kam-mes-palidzam/audzugimenem-aizbildniem-adoptetajiem/vidzemes-atbalsta-centrs-airi-vecakiem, dibinātājs - biedrība "Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija".
 • Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Zemgales ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs "AIRI vecākiem", adrese - Īslīces SOS Bērnu ciemats, "Imantas", Īslīces pag., Bauskas nov, LV - 3901. Atbalsta centra vadītāja: Irēna Kalniņa, tālrunis 29467248, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Diennakts tālrunis: 27339957; Tīmekļa vietne: https://www.sosbernuciemati.lv/lv/kam-mes-palidzam/audzugimenem-aizbildniem-adoptetajiem/zemgales-atbalsta-centrs-airi-vecakiem, dibinātājs - biedrība "Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija".
 • Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Rīgas ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs "AIRI vecākiem", adrese - A. Čaka iela 83/85-31/32, Rīga, LV-1011. Atbalsta centra vadītāja: Guna Makarova, tālrunis 2774407, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Diennakts tālrunis: 26118837; Tīmekļa vietne:https://www.sosbernuciemati.lv/lv/kam-mes-palidzam/audzugimenem-aizbildniem-adoptetajiem/rigas-atbalsta-centrs-airi-vecakiem, dibinātājs - biedrība "Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija".
 • Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Kurzemes ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs "AIRI vecākiem", adrese: Ventspils iela 16, Kuldīga, LV-3301. Atbalsta centra vadītāja: Ilona Talente, tālrunis: 28668816, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; Diennakts tālrunis: 28331196; Tīmekļa vietne: https://www.sosbernuciemati.lv/lv/kam-mes-palidzam/audzugimenem-aizbildniem-adoptetajiem/kurzemes-atbalsta-centrs-airi-vecakiem, dibinātājs - biedrība "Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija".
 • Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs "Dūja ", adrese - Klostera iela 4, Rīga, LV-1010; Atbalsta centra vadītāja Gundega Filatova, tālrunis 25900733, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.;  Tīmekļa vietne: http://www.krize.lv/, dibinātājs - nodibinājums "Sociālo pakalpojumu aģentūra".
 • Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs "Liepāja ", adrese - Brīvība siela 9, Liepāja, LV-3401; Atbalsta centra vadītāja Guna Krēgere-Medne, tālrunis: 29110236, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Tīmekļa vietne: http://www.krize.lv/; dibinātājs - nodibinājums "Sociālo pakalpojumu aģentūra".
 • Ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrs "Daugavpils", adrese Ventspils iela 22, Daugavpils, LV-5417; tālrunis: 29244182; Tīmekļa vietne: http://www.krize.lv/; dibinātājs - nodibinājums "Sociālo pakalpojumu aģentūra".
 • Jēkabpils ārpusģimenes aprūpes centrs, Adrese: Brīvības iela 157, Jēkabpils, LV-5201; Atbalsta centra vadītāja: Kristīne Ozola, tālrunis 29256484, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; dibinātājs - Ģimenes un audžuģimenes atbalsta biedrība "DOMUS"
 • Atbalsta centrs "Klēpis", Adrese: Užavas iela 8, Ventspils, LV-3601; Tālrunis: 27078390; e - pasts:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,  Tīmekļa vietne: http://5formulas.mozello.lv/; dibinātājs - biedrība "Piecas izaugsmes formulas".
 • Ģimeņu atbalsta un mūžizglītības centrs Zvannieki, Adrese: "Vecrogas", Vaives pagasts, Cēsu novads, LV-4136; tālrunis: 26477091, Tīmekļa vietne: http://www.zvannieki.lv/; dibinātājs - biedrība "Zvannieku mājas".
 • Kristīgās alianses bāreņiem ģimeņu atbalsta centrs "TILTS", Adrese: Mārupes iela 16, Rīga. LV-1002; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālrunis: 29130210, Tīmekļa vietne: www.palidzibareniem.lv; dibinātājs - biedrība "Latvijas Kristīgā alianse bāreņiem".