gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

 

JŪNIJS

 
 
15.jūnijā plkst. 11:00 -14:00 ES mājas 1.stāvā notiks seminārs "Pieejama vide visiem". Semināra dalībniekiem būs iespēja dzirdēt un arī redzēt kādai jābūt draudzīgai un pieejamai videi, īpaši vecākās paaudzes cilvēkiem, personām ar funkcionāliem traucējumiem un vecākiem ar bērniem. Uz semināru aicināti senioru organizāciju pārstāvji, citi interesenti. Savu dalību uz pasākumu pieteikt iepriekš zvanot pa tālruni 67021689 vai sūtot informāciju uz e-pastu inese.vilcāŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

19.jūnijā plkst.11:00-15:00 ES mājas 1.stāvā notiks seminārs - diskusija „Labāka ikdiena senioriem". Seminārā tiks diskutēts par tādām tēmām kā - uz senioriem orientēta dizaina nepieciešamība, kā arī par senioru dzīvesveidu neatkarīgas dzīves nodrošināšanas kontekstā. Uz pasākumu aicinātas senioru organizācijas, masu mediji, dizaineri, arhitekti, ģimenes ārsti, mācītāji.

  
  
  
 

Nūjošanas nodarbības sertificēta instruktora pavadībā visos Rīgas Sociālā dienesta dienas centros pilngadīgām personām.

 

Konkurss žurnālistiem līdz 31.jūlijam.

 
 
  
  
 Latvijas Pašvaldību sociālās aprūpes institūciju apvienība (LPSAIA) 2012. gada 6. jūnijā organizē sporta pasākumus Latvijas sociālās aprūpes institūciju iemītniekiem un darbiniekiem.
 
Latviajs Senioru deju apvienības pasākumi 2012.gadā.