gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

cinai_pret.gif - 10.98 KB
 Aktualitātes
  • 14. - 16. maijs - Apmācību seminārs „Neformālās izglītības programma „Jaunatne darbībā" kā sociālās iekļaušanas instruments"
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina tos, kas strādā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām, pieteikties uz apmācību semināru „Neformālās izglītības programma „Jaunatne darbībā" kā sociālās iekļaušanas instruments", kas notiks no 2010.gada 14. līdz 16. maijam.

Apmācību mērķis ir veicināt un attīstīt izpratni par neformālo izglītību, tās praktisko, teorētisko un metodisko pielietojamību darbā ar jauniešiem ar ierobežotām iespējām programmas „Jaunatne darbībā" ietvaros.

Apmācības ir bezmaksas. Aģentūra sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus, taču ceļu uz semināra vietu jāsedz dalībniekiem pašiem. Apmācības notiks Rīgas tuvumā - vieta tiks precizēta vēlāk.

Lai pieteiktos apmācībām, aizpildiet pieteikuma anketu un atsūtiet to līdz 2010.gada 5.maijam uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa pastu uz JSPA, Teātra iela 3, Rīga, LV - 1050 vai pa faksu: 67358060.

Apmācības semināra informātīvs aprakstspdf.gif - 641 B

Pieteikuma anketapdf.gif - 641 B


Vairāk informācija:

Juta Reķele
ES programmu daļas projektu administratore
V/A "Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra"
Teātra iela 3, Rīga, LV-1050, Latvija
Tālr.: +371 67358066
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.jaunatne.gov.lv