Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 22.02.2008.

Pirmdiena, 25.februāris

Labklājības ministre Iveta Purne plkst.16.00 tiksies ar Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizāciju SUSTENTO, lai pārrunātu cilvēkiem ar invaliditāti un viņu interešu pārstāvošām organizācijām aktuālus jautājumus.

Otrdiena, 26.februāris

Labklājības ministre I.Purne plkst.10.00 tiksies ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru, lai pārrunātu nozares aktualitātes pensiju un sociālo pakalpojumu attīstības jomā.

Otrdiena, 26.februāris

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora vietniece Vija Račinska piedalīsies Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēdē, kurā iepazīstinās ar NVA darbības stratēģiju un attīstību laikā no 2008.līdz 2013.gadam.

Trešdiena, 27.februāris

Labklājības ministre I.Purne plkst. 10.00 tiksies ar valsts sociālās aprūpes centru sociālās aprūpes padomju vadītājiem, lai pārrunātu sociālās aprūpes padomju darbu valsts sociālās aprūpes un rehabilitācijas institūcijās.

Trešdiena, 27.februāris

Sociālo pakalpojumu pārvalde organizēs semināru sociālo aprūpes centru direktoriem un darbiniekiem „Aktualitātes Darba likuma normu piemērošanā", kurā informēs par darba aizsardzības pasākumiem iestādē, kā arī tiesiskajām attiecībām darbinieku un darba devēju vidū.

Seminārs notiks plkst.10.30 Sociālās aprūpes centrā „Ropaži".

Ceturtdiena, 28.februāris

Laikā no 28.līdz 29.februārim labklājības ministre I.Purne Briselē piedalīsies Eiropas Savienības Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju lietu ministru padomes darbā.

Sanāksmē plānots apspriest galvenās norādes pavasara Eiropadomei par nodarbinātības un sociālās politikas jautājumiem. Tāpat paredzēts vienoties par Padomes un Padomē sanākušo dalībvalstu valdību pārstāvju rezolūcijas projektu par personu ar invaliditāti situāciju Eiropas Savienībā.

Ceturtdiena, 28.februāris

NVA laikā no 28.februārim līdz 2.martam piedalīsies izstādē „Skola 2008", kuras laikā informēs apmeklētājus par aģentūras piedāvātajiem karjeras un nodarbinātības pasākumiem, kā arī Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) iespējām.

Piektdiena, 29.februāris

LM Sociālās iekļaušanas politikas departaments organizēs tikšanos ar invalīdu nevalstiskajām organizācijām, lai pārrunātu invalīdiem aktuālos jautājumus.

Plānots, ka šādas tikšanās turpmāk notiks katra mēneša pēdējā piektdienā.

Informāciju sagatavoja:

Vineta Bērziņa, Komunikācijas departamenta direktore, 7021632, 26497758, vineta.berzina@lm.gov.lv,

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 7021665, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv