Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 24.04.2009.

 Otrdiena, 28.aprīlis

Ø  Labklājības ministrs Uldis Augulis piedalīsies Sabiedrības integrācijas fonda sanāksmē, lai pārrunātu fonda aktivitātes 2009.gadā.

Ø Labklājības ministrijas Darba departamenta speciālisti piedalīsies Starptautiskajai darba aizsardzības dienai veltītajā konferencē, kurā diskutēs par aktuāliem darba aizsardzības jautājumiem, tostarp pašreizējo situāciju darba aizsardzības jomā, aktuālajām tendencēm, problēmjautājumiem un to risinājumiem.

Konferenci organizē Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība sadarbībā ar Labklājības ministriju, Latvijas Darba aizsardzības speciālistu asociāciju un Rīgas Stradiņa universitātes aģentūru „Darba drošības un vides veselības institūts". Pasākums notiek Eiropas Sociālā fonda projekta „Darba attiecību un darba drošības normatīvo aktu praktiska piemērošana nozarēs un uzņēmumos" ietvaros.

Konference notiks Rīgā, Latviešu biedrības namā (Merķeļa ielā 13).

Trešdiena, 29.aprīlis

Ø Labklājības ministrs Uldis Augulis plkst.15.00 piedalīsies Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē, kurā paredzēts diskutēt par vairākiem aktuāliem jautājumiem, tostarp par atalgojuma un nodarbinātības izmaiņām valstī un veiktajiem optimizācijas pasākumiem valsts sektorā.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021665, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv