Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs Jēkabpilī uzklausa iedzīvotājus un atklāj sociālās aprūpes centra „Pļavnieki” jaunās telpas | 22.05.2009.

Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli un pārrunātu situāciju sociālajā jomā, labklājības ministrs Uldis Augulis šodien viesojas Jēkabpils pilsētā un rajonā.

Vizītes laikā, tiekoties ar Jēkabpils pilsētas un rajona iedzīvotājiem, labklājības ministrs skaidros plānotās izmaiņas sociālajā jomā un uzklausīs sabiedrības viedokli par nostādnēm labklājības nozarē. U.Augulis arī atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem par pabalstiem, pensijām, sociālo palīdzību u.c.

Tāpat ministrs vizītes laikā apmeklēs Jēkabpils domi un ar tās vadītājiem pārrunātu sociālo situāciju pilsētā un rajonā, kā arī tiksies ar sociālajiem darbiniekiem, lai viņus informētu par gaidāmajām izmaiņām sociālajā darbā.

Vizītes laikā U.Augulis viesosies arī Ģimenes atbalsta centrā un iepazīsies ar Jēkabpilī sniegtajām sociālās palīdzības iespējām un pakalpojumiem.

Savukārt gan Jēkabpilī, gan Preiļos labklājības ministrs apmeklēs Nodarbinātības valsts aģentūras un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras filiāles, lai pārrunātu institūciju darba ikdienu un esošo situāciju.

Savukārt vakar labklājības ministrs atklāja Bērnu sociālā aprūpes centra "Pļavnieki" atjaunotās telpas un sveica ar jauna pakalpojuma ieviešanu - atbalsta un rehabilitācijas sniegšanu bērniem ar invaliditāti līdz 18 gadu vecumam. Par savāktajiem ziedojumiem 15 tūkst. latu apmērā centrs, atbilstoši mūsdienu prasībām, ir veicis vienas grupas pārveidi un moderna aprīkojuma iegādi.

Ministrs pauda gandarījumu par centra darbinieku entuziasmu, ieguldot nesavtīgu darbu un centību, lai sniegtu palīdzību un atbalstu ne tikai maziem bērniem, bet arī pusaudžiem un jauniešiem.

 

Informāciju sagatavoja:
Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021632, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;
Liene Zvereva, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.zvereva@lm.gov.lv