darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 03.07.2009.

Trešdiena, 8.jūlijs

Ø Labklājības ministrs Uldis Augulis laikā no 8. līdz 9. jūlijam Jenčēpingā, Zviedrijā, piedalīsies Eiropas Savienības (ES) nodarbinātības un sociālo lietu ministru neformālajā sanāksmē.

Sanāksmes mērķis ir ES dalībvalstu ministru viedokļu un pieredzes apmaiņa par īstenotajiem pasākumiem, lai veicinātu nodarbinātību un pilnībā izmantotu pieejamā darbaspēka potenciālu, ņemot vērā gan pašreizējās ekonomiskās krīzes apstākļus, gan arī ES ilgtermiņa mērķus. 

Ceturtdiena, 9.jūlijs

Ø Labklājības ministrijas Bāriņtiesu uzraudzības un metodiskās vadības departamenta pārstāvji 9. un 10.jūlijā piedalīsies starptautiskajā konferencē „Jurisdikcija un nolēmumu atzīšana un izpilde pārrobežu ģimenes lietās".

Konferencē piedalīsies Latvijas, Itālijas, Apvienotās Karalistes un Vācijas eksperti, kā arī Latvijas Bāriņtiesu pārstāvji.

Konference notiks Rīgas Juridiskajā augstskolā Rīgā, Strēlnieku ielā 4, k-2, W-42.auditorijā. To organizē Tieslietu ministrija.

Ø Valsts darba inspekcija kampaņas "Darba līgums - drošāka rītdiena!" ietvaros Latvijas lielākajās pilsētās organizēs informatīvās teltis, kurās apmeklētājiem būs iespēja saņemt konsultācijas un informatīvos materiālus par darba tiesisko attiecību jautājumiem.

Konsultācijas varēs saņemt:

  • 9.jūlijā no plkst.16.-18.00 Jelgavā, pie veikala Rimi, Katoļu ielā 18
  • 11.jūlijā no plkst.13.-15.00 Liepājā, Promenādē (stāvlaukumā).

Informatīvā kampaņa organizēta ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu.

Piektdiena, 10.jūlijs

Ø Sociālās integrācijas valsts aģentūras Koledžā plkst.14.00 notiks izlaidums, kurā diplomus par pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību saņems 33 absolventi, t.sk. cilvēki ar invaliditāti - grāmatveži, personāla speciālisti, mārketinga un tirdzniecības speciālisti, datorsistēmu un datortīklu administratori, programmētāji, surdotulki, viesnīcu pakalpojumu organizatori.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv