darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Ministre I. Purne ar organizāciju SUSTENTO pārrunā cilvēkiem ar invaliditāti aktuālos jautājumus | 26.02.2008.

26.02.2008. Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) un ministrijas valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs tikās ar Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizāciju SUSTENTO, lai pārrunātu cilvēkiem ar invaliditāti un viņu intereses pārstāvošām organizācijām aktuālus jautājumus.

Tikšanās laikā tika diskutēts par to kā mainīt un uzlabot situāciju nodarbinātības jomā cilvēkiem ar invaliditāti, par invaliditātes pensiju pārrēķināšanas kārtību, kā arī par nevalstisko organizāciju līdzdalību Ministru kabineta noteikumu izstrādes procesā.

SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča rosināja strādājošiem cilvēkiem ar invaliditāti veikt invaliditātes pensiju pārrēķināšanu, ņemot vērā šo cilvēku veiktās sociālās iemaksas.

Organizācija sniedza savus ieteikumus arī tehnisko palīglīdzekļu saņemšanas kārtības uzlabošanai, kā arī izteica vēlmi cilvēkiem ar invaliditāti paplašināt  iespējas iesaistīties darba tirgū.

SUSTENTO pārstāvji jau līdz šim ir aktīvi iesaistījušies dažādās Labklājības ministrijas organizētās darba grupās likumprojektu izstrādē, savukārt šajā tikšanās reizē SUSTENTO izteica vēlmi piedalīties arī Ministru kabineta noteikumu izstrādē, kas skar cilvēku ar invaliditāti intereses.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv