darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Ministre I. Purne ar organizāciju SUSTENTO pārrunā cilvēkiem ar invaliditāti aktuālos jautājumus | 26.02.2008.

26.02.2008. Labklājības ministre Iveta Purne(ZZS) un ministrijas valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs tikās ar Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizāciju SUSTENTO, lai pārrunātu cilvēkiem ar invaliditāti un viņu intereses pārstāvošām organizācijām aktuālus jautājumus.

Tikšanās laikā tika diskutēts par to kā mainīt un uzlabot situāciju nodarbinātības jomā cilvēkiem ar invaliditāti, par invaliditātes pensiju pārrēķināšanas kārtību, kā arī par nevalstisko organizāciju līdzdalību Ministru kabineta noteikumu izstrādes procesā.

SUSTENTO valdes priekšsēdētāja Gunta Anča rosināja strādājošiem cilvēkiem ar invaliditāti veikt invaliditātes pensiju pārrēķināšanu, ņemot vērā šo cilvēku veiktās sociālās iemaksas.

Organizācija sniedza savus ieteikumus arī tehnisko palīglīdzekļu saņemšanas kārtības uzlabošanai, kā arī izteica vēlmi cilvēkiem ar invaliditāti paplašināt  iespējas iesaistīties darba tirgū.

SUSTENTO pārstāvji jau līdz šim ir aktīvi iesaistījušies dažādās Labklājības ministrijas organizētās darba grupās likumprojektu izstrādē, savukārt šajā tikšanās reizē SUSTENTO izteica vēlmi piedalīties arī Ministru kabineta noteikumu izstrādē, kas skar cilvēku ar invaliditāti intereses.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv