darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre atzinīgi novērtē Saeimas pieņemtos grozījumus likumā „Par valsts pensijām” | 27.02.2008.

27.02.2008. Labklājības ministre Iveta Purne (ZZS) ir gandarīta par šodien Saeimā pieņemtajiem grozījumiem likumā „Par valsts pensijām", kas paredz jau no šī gada 1. aprīļa indeksēt pensijas, kas nepārsniedz 150 latus.

Līdz ar to valsts pensijas no 135-150 latiem šī gada aprīlī pieaugs vidēji par 14 latiem, bet oktobrī - par 17 latiem un tiks uzlabots materiālais stāvoklis 39 tūkstošiem Latvijas pensionāru.

 „Esmu gandarīta, ka ar koalīcijas partiju un Saeimas deputātu atbalstu mēs dodamies soli pretī Latvijas pensionāru dzīves stāvokļa uzlabošanai, taču tam būs nepieciešamie arī nākošie atbildīgie soļi," norāda ministre.

I. Purne atzīst, ka būs nepieciešamas politiskas izšķiršanās, lai rastu iespēju indeksēt visas pensijas, kā arī noteiktu piemaksu pie vecuma pensijas par katru apdrošināšanas stāža gadu, kas uzkrāts līdz 1996. gadam, neatkarīgi no vecuma pensijas apmēra un apdrošināšanas stāža.

I. Purne: „Esmu gatava cīnīties par mūsu pensionāru labklājību. Esmu gatava tikties un runāt par konkrētiem pensionāru dzīves stāvokļa uzlabošanas pasākumiem ar ikvienu, neatkarīgi no politiskās piederības. Jo tikai apvienojot visus spēkus konstruktīviem priekšlikumiem un to realizēšanai dzīvē, varam panākt mūsu valsts pensionāru dzīves kvalitātes uzlabošanu."

Lai rastu jaunus risinājumus pensionāru dzīves stāvokļa uzlabošanai, labklājības ministre jau tuvākajā laikā plāno tikties gan ar veselības ministru Ivaru Eglīti, gan satiksmes ministru Ainaru Šleseru.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv