darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Augulis uzrunās daudzbērnu ģimenes un tiksies ar Liepājas domes vadību | 13.08.2009.

Lai apzinātu sociālo situāciju Kurzemē, labklājības ministrs Uldis Augulis rīt, 14.augustā, viesosies Liepājas rajonā un tiksies ar Liepājas pašvaldības vadītāju, iepazīsies ar sociālās aprūpes praksi, kā arī piedalīsies daudzbērnu ģimeņu salidojumā.

Darba vizītes laikā U.Augulis izvērtēs sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas iespējas Liepājas apkārtnē, apmeklējot specializēto sociālās aprūpes centru, pusceļa māju „Iļģi" Grobiņas novadā un sociālo māju Liepājā.

Tādējādi labklājības ministrs iepazīs cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem iespējas saņemt sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, sākotnēji uzturoties sociālās aprūpes centrā, pēc tam apgūstot nepieciešamās pašaprūpes iemaņas pusceļa mājā un visbeidzot uzsākot patstāvīgu dzīvi grupu dzīvokļos un sociālajā mājā.

„Šādu kompleksu atbalstu būtu jāsaņem ikvienam cilvēkam, kurš ir nonācis mūsu aprūpes lokā. Jāuzsver, ka tieši Liepājas apkārtnē tiek piedāvāts optimāls sociālās rehabilitācijas un aprūpes modelis, kas sniedz cilvēkam iespēju pēc uzturēšanās pansionātā pakāpeniski uzsākt patstāvīgu dzīvi sociālajā mājā," norāda U.Augulis.

Savukārt, lai informētu par aktuālo labklājības nozarē un diskutētu par prioritāri veicamajiem darbiem sociālajā jomā, U.Augulis tiksies ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku, apmeklēs Liepājas domi, sociālo dienestu, kā arī Nodarbinātības valsts aģentūras un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras filiāles.

Vakarā Bārtas pagastā U.Augulis atklās Latvijas daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības 14.vasaras salidojumu. Tā mērķis ir stiprināt ģimenes emocionāli un garīgi, sniedzot iespēju visai ģimenei kopā pavadīt laiku brīvā dabā, sportojot, dziedot, dejojot un piedaloties dažādās aktivitātēs. Tāpat salidojuma laikā ģimenes varēs iegūt jaunas zināšanas un dalīties pieredzē.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Liene Zvereva, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.zvereva@lm.gov.lv