darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Pagarina termiņu grozījumu izstrādei par sociālās apdrošināšanas speciālā budžeta līdzekļu izmaksu | 18.08.2009.

Ņemot vērā pašreizējo un prognozēto ekonomisko situāciju un tās ietekmi uz sociālās apdrošināšanas speciālā budžeta ieņēmumiem, valdība šodien vienojās, ka grozījumi attiecīgajos normatīvajos aktos izskatāmi likumprojekta „Par valsts budžetu 2010.gadam" sagatavošanas un izskatīšanas procesā.

Šāds lēmums pieņemts, jo iespējams, ka, sagatavojot 2010.gada budžetu, vēl papildus būs jāpārskata papildus sociālās apdrošināšanas budžeta izdevumi, līdz ar to Labklājības ministrijas (LM) informatīvajā ziņojumā „Par sociālās apdrošināšanas speciālā budžeta līdzekļu nepamatotu izmaksāšanu" minētās problēmas risināšanu nepieciešams atlikt. 

LM uzsver, ka informatīvā ziņojuma „Par sociālās apdrošināšanas speciālā budžeta līdzekļu nepamatotu izmaksāšanu" īstenošanai nepieciešams izstrādāt vairākus likumprojektus, t.sk. „Grozījumus likumā „Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam"", „Grozījumus likumā "Par maternitātes un slimības apdrošināšanu"" un „Grozījumus likumā „Par obligāto sociālo apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām"" un Ministru kabineta noteikumu projektus. 

Atgādinām, ka š.g. 21.jūlijā valdība izskatīja un pieņēma zināšanai LM sagatavoto informatīvo ziņojumu „Par sociālās apdrošināšanas speciālā budžeta līdzekļu nepamatotu izmaksāšanu". 

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv,

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.