darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Pagarina termiņu grozījumu izstrādei par sociālās apdrošināšanas speciālā budžeta līdzekļu izmaksu | 18.08.2009.

Ņemot vērā pašreizējo un prognozēto ekonomisko situāciju un tās ietekmi uz sociālās apdrošināšanas speciālā budžeta ieņēmumiem, valdība šodien vienojās, ka grozījumi attiecīgajos normatīvajos aktos izskatāmi likumprojekta „Par valsts budžetu 2010.gadam" sagatavošanas un izskatīšanas procesā.

Šāds lēmums pieņemts, jo iespējams, ka, sagatavojot 2010.gada budžetu, vēl papildus būs jāpārskata papildus sociālās apdrošināšanas budžeta izdevumi, līdz ar to Labklājības ministrijas (LM) informatīvajā ziņojumā „Par sociālās apdrošināšanas speciālā budžeta līdzekļu nepamatotu izmaksāšanu" minētās problēmas risināšanu nepieciešams atlikt. 

LM uzsver, ka informatīvā ziņojuma „Par sociālās apdrošināšanas speciālā budžeta līdzekļu nepamatotu izmaksāšanu" īstenošanai nepieciešams izstrādāt vairākus likumprojektus, t.sk. „Grozījumus likumā „Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam"", „Grozījumus likumā "Par maternitātes un slimības apdrošināšanu"" un „Grozījumus likumā „Par obligāto sociālo apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem darbā un arodslimībām"" un Ministru kabineta noteikumu projektus. 

Atgādinām, ka š.g. 21.jūlijā valdība izskatīja un pieņēma zināšanai LM sagatavoto informatīvo ziņojumu „Par sociālās apdrošināšanas speciālā budžeta līdzekļu nepamatotu izmaksāšanu". 

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv,

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.