darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM turpinās nodrošināt sociālos pakalpojumus | 08.09.2009.

Lai nodrošinātu dienas centru, grupu māju (dzīvokļu) un pusceļa māju izveidošanas un uzturēšanas izdevumu līdzfinansēšanas pēctecību saistībā ar Sociālo pakalpojumu pārvaldes likvidāciju, Labklājības ministrija (LM) veikusi grozījumus attiecīgajos Ministru kabineta noteikumos.

To paredz šodien, 8.septembrī, valdībā apstiprinātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos par dienas centru, grupu māju (dzīvokļu) un pusceļa māju izveidošanas un uzturēšanas izdevumu līdzfinansēšanu.

Grozījumi paredz, ka turpmāk LM nodrošinās funkcijas, kas saistītas ar minēto iestāžu izveidošanas un uzturēšanas līdzfinansēšanu no valsts budžeta. Tādējādi, saglabājot līdzšinējo kārtību, valsts līdzfinansējumu piešķirs LM, noslēdzot trīspusēju līgumu ar sociālo pakalpojumu sniedzēju un pašvaldību.

Savukārt klients slēgs līgumu ar sociālā pakalpojuma sniedzēju par dienas centra, grupu dzīvokļa vai pusceļa mājas pakalpojuma saņemšanu. 

Tāpat iepriekšminētie noteikumi nosaka kritērijus dienas centru, grupu māju (dzīvokļu) un pusceļa māju, kas paredzētas cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, izveidošanas un uzturēšanas izdevumu noteikšanai, valsts līdzfinansējuma piešķiršanas un līdzfinansēšanas kārtību, kā arī grupu dzīvokļu un pusceļa māju pakalpojumu apjomu.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Liene Zvereva, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.zvereva@lm.gov.lv