darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 29.02.2008.

Pirmdiena, 3.marts

Sociālo pakalpojumu pārvaldes (SPP) direktores vietniece Dzintra Mihailova un visi valsts bērnu sociālās aprūpes centru direktori laikā no 2.līdz 7.martam Francijā iepazīsies ar adopcijas aģentūras darbu, kā arī diskutēs par adopcijas un pirmsadopcijas jautājumiem.

Vizītes laikā Latvijas pārstāvji piedalīsies arī Francijas adopcijas aģentūras rīkotajā seminārā „Adopcija un pirms adopcijas aprūpe" („Enfance&Familles d' Adoption").

Trešdiena, 5.marts

Labklājības ministrija aicina mediju pārstāvjus uz tikšanos ar ekspertiem, lai iepazīstinātu un pārrunātu plānotās izmaiņas Darba likumā.

Diskusijā piedalīsies LM Darba departamenta direktore Ineta Tāre, Eiropas un juridiskā departamenta direktors Edgars Korčagins, Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektores vietniece Liene Vancāne, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētāja vietnieks Egils Baldzēns.

Diskusija plkst. 11.00 notiks LM Portretu zālē (sētas māja) Skolas ielā 28.

Ceturtdiena, 6.marts

Nodarbinātības valsts aģentūras EURES (Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkla) konsultanti laikā no 6.līdz 7.martam Pafosā (Kipra) piedalīsies Eiropas Nodarbinātības dienestu tīkla pasākumā „4. Eiropas darbinieku meklēšanas gadatirgus" („4th European Recruitment Fair").

Pasākuma mērķis ir stiprināt starpvalstu sadarbību nodarbinātības jomā, informēt par dzīvošanas un darba apstākļiem katrā no pasākuma dalībvalstīm, kā arī kopīgi ar darba devējiem diskutēt par darbaspēka piesaistes un mobilitātes jautājumiem.

Informāciju sagatavoja:

Vineta Bērziņa, Komunikācijas departamenta direktore, 7021632, 26497758, vineta.berzina@lm.gov.lv,

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 7021665, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv