Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM parakstīs sadarbības līgumus ar NVO | 24.09.2009.

Lai nodrošinātu atklātu, savlaicīgu un atbildīgu nozares attīstības plānošanas procesu, Labklājības ministrijā rīt, 25.septembrī, plkst. 11.00 notiks labklājības ministra Ulda Auguļa un nozares politikas veidotāju tikšanās ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem.

Tikšanās laikā paredzēts pārrunāt nevalstisko organizāciju iespējas iesaistīties labklājības nozares attīstības plānošanas procesos. Tāpat plānots parakstīt sadarbības līgumus ar vairāk nekā desmit nevalstiskajām organizācijām. Vienošanās stāsies spēkā nākošajā dienā pēc tās parakstīšanas. 

„Lai gan Labklājības ministrijai politikas veidošanas un tiesību aktu izstrādes procesā jau līdz šim ir attīstījusies veiksmīga sadarbība ar nevalstiskajām organizācijām, iepriecina, ka, apzinoties šī darba nozīmību, tajā piedalās arvien vairāk organizāciju. Tikai kopīgi strādājot mēs varam veiksmīgi nonākt pie vēlamā risinājuma un cerēt, ka Latvija veidosies par patiesi demokrātisku un līdztiesības principus ievērojošu valsti," uzskata labklājības ministrs Uldis Augulis.

Pēc LM domām šāda abpusēja vienošanās nodrošinās viedokļu un informācijas apmaiņu par sagatavošanā esošajiem politikas plānošanas dokumentiem un tiesību aktu projektiem, Eiropas Savienības politikas plānošanas dokumentu izstrādes, izskatīšanas un pieņemšanas procesu un citiem jautājumiem. 

Pasākums notiks LM telpās Rīgā, Skolas ielā 28, 3.stāva zālē (sētas mājā).

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.