Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijā atklās Māra Dzelzskalna darbu izstādi | 13.10.2009.

Rīt, 14.oktobrī, plkst.11.00 Labklājības ministrijas (LM) 2.stāva vestibilā atklās ministrijas darbinieka, Māra Dzelzskalna, darbu izstādi.

„Vienmēr esmu apbrīnojis cilvēkus, kuriem padodas gleznošana, jo pats zīmēju tikai uz lapas malām. Tāpēc liels prieks par to, ka ir talantīgi cilvēki, kuri spēj izteikt sevi mākslas valodā un uzdrošinās ar savu sniegumu iepazīstināt citus. Protams, vēl lielāks gandarījums, ka šādi cilvēki strādā Labklājības ministrijā, kuri, neskatoties uz saspringto darba dienu,  atrod laiku hobijiem, padarot krāsaināku savu un līdzcilvēku ikdienu," atzīst labklājības ministrs Uldis Augulis.

Turpinot LM iepriekšējos gados aizsākto izstāžu tradīciju, šogad izstādē aplūkojamas 17 Māra Dzelzskalna radītās gleznas. Jau no bērnības M.Dzelzskalnu ir saistījusi zīmēšana. Zīmēt Māris mācījies no tēva, bieži to darījuši kopā.

„Neesmu profesionāls mākslinieks, bet savos darbos  ielieku sirdi, jūtas, emocijas. Gleznojot es atpūšos. Man ļoti patīk krāsas - jo spilgtākas, jo labāk. Vislabāk patīk gleznot ziedus. Gleznoju tikai ar eļļas krāsām. Iedvesma radīt ko skaistu rodas pozitīvu emociju gaisotnē. Pašam patīk tas, ko daru, bet vēl lielāks gandarījums ir tad, ja tas rada prieku citiem!" uzsver M.Dzelzskalns.

M.Dzelzskalns caur savu dzīves pieredzi mācījies saprast cilvēkus ratiņkrēslā. Šobrīd viņš ne tikai strādā LM Invalīdu vienlīdzīgu iespēju politikas nodaļā, bet arī televīzijā vada raidījumu cilvēkiem ar invaliditāti „Kopā".

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.