darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs piedalīsies Latvijas Pensionāru federācijas reģionālajā konferencē | 05.11.2009.

Labklājības ministrs Uldis Augulis rīt, 6.novembrī, Rīgā piedalīsies Latvijas Pensionāru federācijas organizētajā reģionālajā konferencē, lai informētu par aktualitātēm sociālajā jomā, kā arī atbildētu uz pensionāru biedrību pārstāvju jautājumiem. 

„Bieži nākas pārliecināties, ka tieši vecākās paaudzes cilvēki ir visaktīvāk iesaistījušies sabiedriskajā dzīvē, jo viņiem rūp, kas notiek ne tikai ar pašiem, bet arī ar viņu bērniem un mazbērniem. Tāpēc ir svarīgi atkal un atkal informēt sabiedrību par aktualitātēm sociālajā jomā," atzīst labklājības ministrs Uldis Augulis.

Kā viens no jaunumiem, par ko konferencē plāno runāt labklājības ministrs, ir no 1.novembra atceltie vecuma un izdienas pensijas izmaksas ierobežojumi tiem pensionāriem, kuriem noteikta invaliditāte (neatkarīgi no invaliditātes grupas, kā arī no tā, vai invaliditāte noteikta uz mūžu vai uz noteiktu laiku).

Tāpat ministrs uzsvērs, ka pensionāriem ar invaliditāti, sākot ar šī gada novembri atmaksās to pensijas daļu, kas ieturēta par periodu no šī gada 1.jūlija līdz 31.oktobrim. Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA), izmaksājot pensiju pilnā apmērā par novembri, izmaksās arī starpību par četriem mēnešiem.

Vienlaikus nākamajā gadā valsts pensiju un atlīdzību apmēri 2010.gadā pārskatīti netiks.

Šī ir pēdējā noslēdzošā Latvijas Pensionāru federācijas organizētā konference šogad. Pasākums no plkst.12.00 notiks Rīgā, Vidzemes priekšpilsētas izpilddirekcijas nama zālē.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.