Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM sveiks audžuģimenes Ziemassvētkos | 03.12.2009.

Lai pateiktos audžuģimenēm par ieguldījumu bērnu audzināšanā un svētku noskaņā pulcētu tās vienkopus, Labklājības ministrija (LM) svētdien, 6.decembrī, Rēzeknē un Skrundā organizēs īpašos Ziemassvētku seminārus Latgales un Kurzemes audžuģimenēm. Abi pasākumi sāksies plkst. 13.00.

Pasākumu laikā audžuģimenēm pasniegs simboliskas dāvanas, lai pateiktos un izceltu audžuvecāku rūpes par bērniem, kuriem citkārt iespēja sagaidīt svētkus ģimenē būtu liegta.

Uz pasākumu audžuģimenes tiek aicinātas ierasties ar bērniem, lai kopā noklausītos svētku koncertu. Skrundas kultūras namā ģimenes priecēs dziedātājs Mārtiņš Freimanis, savukārt Rēzeknes novada pārvaldē koncerta laikā ar dažādiem priekšnesumiem uzstāsies audžuģimeņu bērni.

Tāpat vecākiem būs iespēja tikties ar LM un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas speciālistiem, lai pārrunātu aktuālos jautājumus un saņemtu vērtīgu informāciju.

Latgalē kopumā plānots sveikt 70 audžuģimenes, bet Kurzemē 129 audžuģimenes, kurās dāvā sirds siltumu un atbalstu bērniem.

Šādi Ziemassvētku semināri sākot ar 6.decembri notiks visos četros Latvijas reģionos. Kurzemē un Latgalē - 6.decembrī, Zemgalē un Rīgā - 9.decembrī, bet Vidzemē - 17.decembrī.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Liene Zvereva, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.zvereva@lm.gov.lv