Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 04.12.2009.

Trešdiena, 9.decembris

Ø Lai pateiktos audžuģimenēm par ieguldījumu bērnu audzināšanā un svētku noskaņā pulcētu tās vienkopus, Labklājības ministrija (LM) organizēs īpašo Ziemassvētku semināru Zemgales un Rīgas audžuģimenēm.

Pasākuma laikā audžuģimenēm pasniegs simboliskas dāvanas, lai pateiktos un izceltu audžuvecāku rūpes par bērniem, kuriem citkārt iespēja sagaidīt svētkus ģimenē būtu liegta.

Uz pasākumu audžuģimenes tiek aicinātas ierasties ar bērniem, lai kopā noklausītos svētku koncertu, kurā ar dziesmām klātesošos priecēs dziedātājs Lauris Reiniks.

Kopumā plānots sveikt 91 Zemgales un Rīgas audžuģimeni, kurās dāvā sirds siltumu un atbalstu bērniem. Pasākums no plkst. 14.00 notiks Rīgā, Mākslas darbinieku namā.

Ø LM no plkst.10.30 notiks kārtējā tikšanās ar dzimumu līdztiesības jomas un sieviešu tiesību aizsardzības nevalstisko organizāciju pārstāvjiem.

Tikšanās notiks LM telpās, Skolas ielā 28, 3.stāva zālē (sētas māja).

Ø Nodarbinātības valsts aģentūras direktore Baiba Paševica Ludzā atklās semināru novadu un pašvaldību vadītājiem, kā arī darba devējiem „Nodarbinātības valsts aģentūras jaunie nodarbinātības pasākumi, to ieviešanas gaita. Aktualitātes, problēmas un risinājumi".

Seminārs notiks Ludzas Novada domē.

Ceturtdiena, 10.decembris

Ø Labklājības ministrs Uldis Augulis piedalīsies Invalīdu lietu nacionālās padomes sēdē, kurā pārrunās invaliditātes politikas aktualitātes, kā arī diskutēs par vides pieejamības nodrošināšanas problēmām Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētajos projektos.

Sēde notiks Cilvēku ar invaliditāti informācijas un vides Pieejamības centrā „VAR", Kr.Valdemāra ielā 38.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv