Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 18.12.2009.

Pirmdiena, 21.decembris

Ø Labklājības ministrijā (LM) notiks pirmā Eiropas gada cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību (2010) vadības komitejas sēde, kurā plānots iepazīstināt ar aktuālo informāciju un apstiprināt plānu Eiropas gada īstenošanai.

Lai organizētu Eiropas gadu (2010), ir izveidota vadības komiteja, kuras uzdevumi būs pārraudzīt Eiropas gadu (2010) kopumā, sekot līdzi plāna iekļauto aktivitāšu gaitai un nodrošināt Eiropas gada (2010) pasākumu efektīvu mijiedarbību.

Vadības komitejā ir iekļauti pārstāvji no Labklājības ministrijas un citām iesaistītajām ministrijām, Valsts kancelejas, Latvijas Pašvaldību savienības, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā, Frīdriha Eberta fonda, Latvijas Sieviešu nevalstisko organizāciju sadarbības tīkla, Eiropas Kustības Latvijā, Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas "SUSTENTO", Latvijas Dzimumu līdztiesības apvienības, Latvijas Lauku foruma, Latvijas Sarkanā krusta, Latvijas Pilsoniskās alianses, nacionālie korespondenti, kā arī sociālie partneri. Vadības komitejas sēdes notiks ne retāk kā reizi ceturksnī.

Sēde notiks no plkst.13.30 LM telpās Rīgā, Skolas ielā 28, 3.stāva zālē (sētas mājā).

Ø Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) notiks kārtējā aģentūras filiāļu vadītāju informatīvā diena, kurā informēs par aģentūras pakalpojumiem 2010.gadā.

Otrdiena, 22.decembris

Ø NVA direktore Baiba Paševica plkst.15.00 piedalīsies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un tās sadarbības partneru rīkotajā inovatīvu biznesa ideju konkursa (Ideju Kauss 2009) apbalvošanas ceremonijā.

Trešdiena, 23.decembris

Ø NVA notiks tikšanās ar reģionālo plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, lai informētu par situāciju nodarbinātības jomā valstī un NVA pakalpojumiem. Īpaša uzmanība tiks pievērsta Eiropas Sociālā fonda(ESF) līdzfinansēto jauno nodarbinātības projektu ieviešanas gaitai reģionos, NVA pakalpojumu attīstībai un novitātēm 2010.gadā.

Tikšanās notiks plkst. 11.00, NVA telpās, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1, 128.telpā.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv