darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Par VDI direktoru apstiprina Arni Luhsi | 12.01.2010.

Šodien, 12.janvārī, valdība par jauno Valsts darba inspekcijas (VDI) direktoru apstiprināja Arni Luhsi, informē Labklājības ministrija (LM).

Iepazīstoties ar A.Luhses iesniegto redzējumu par VDI tālāko darbību, LM izveidotā konkursa komisija kā pozitīvu novērtēja viņa uz klientu un biznesu orientētas institūcijas vīziju. Tāpat par efektīviem komisija atzina arī priekšlikumus iestādes darbības uzlabošanai, tostarp, VDI pārveidošanu par servisa jeb apkalpojošo nevis sankcionējošo institūciju.

Arnis Luhse atbilst Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām, viņam ir akadēmiskā augstākā izglītība politoloģijā (sistēmu analīzē) un psiholoģijā. Šobrīd A.Luhse turpina studijas Newport International University (ASV) doktorantūrā. Viņam ir labas angļu un krievu valodas zināšanas.

A.Luhsem ir darba pieredze valsts pārvaldes darbā un iestādes vadītāja amatā. Kopš 2006.gada A.Luhse ir SIA „Lattelecom" Uzraudzības padomes loceklis. A.Luhse bijis valdes priekšsēdētājs biedrībā „Sporta klubs Luxe", padomes loceklis VAS „Latvijas Gaisa satiksme", VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija", VAS „Elektronisko sakaru direkcija". A.Luhse strādājis arī kā praktiskās psiholoģijas pasniedzējs. Tāpat A.Luhse bijis Rīgas Centra rajona izpilddirektors.

A.Luhse VDI direktora pienākumus sāks pildīt ar 2010.gada 14.janvāri. A.Luhse dzimis 1959.gadā.

Atgādinām, 2009.gada 13.novembrī ar Valsts darba inspekcijas direktori Ritu Elci tika izbeigtas valsts civildienesta attiecības, pamatojoties uz Valsts civildienesta likuma 41.panta 1.punkta a) apakšpunktu - pēc pašas vēlēšanās.

2009.gada 17.novembrī laikrakstā „Latvijas vēstnesis" tika izsludināts konkurss uz vakanto Valsts darba inspekcijas direktora amata vietu. Saskaņā ar LM 2009.gada 25.novembra rīkojumu "Par konkursa izsludināšanu, konkursa komisijas sastāvu un pretendentu vērtēšanas kritērijiem" LM tika izveidota konkursa komisija un apstiprināti vērtēšanas kritēriji.

Lai izvērtētu pretendenta atbilstību LM padotībā esošo iestāžu vadītāju amatiem ar 2009.gada 9.decembra Ministru kabineta rīkojumu Nr. 836 „Par pretendentu un ierēdņu vērtēšanas komisiju", LM tika apstiprināts personu saraksts, kuras var iekļaut pretendentu un ierēdņu vērtēšanas komisijā.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.