Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Pieprasījumus sociālās rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai būs jāiesniedz Labklājības ministrijā | 12.01.2010.

Lai no psihoaktīvām vielām atkarīgie cilvēki varētu saņemt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus, pieprasījumi to saņemšanai būs jāiesniedz Labklājības ministrijā (LM).

To paredz šodien, 12.janvārī, valdībā apstiprinātie LM sagatavotie grozījumi Ministru kabineta noteikumos „Kārtība, kādā no psihoaktīvām vielām atkarīgās personas saņem sociālās rehabilitācijas pakalpojumus".

Tas nozīmē, ka turpmāk Sociālais dienests pakalpojuma saņemšanai nepieciešamos dokumentus nosūtīs LM. Ministrija attiecīgi izvērtēs saņemtos dokumentus un pieņems lēmumu par pakalpojumu sniegšanu un pakalpojumu sniedzēju, personas uzņemšanu rindā pakalpojumu saņemšanai vai atteikumu piešķirt pakalpojumus (ja nav ievērotas šo noteikumu prasības) un par to informēs pakalpojuma saņēmēju un attiecīgo pašvaldības sociālo dienestu.

Šādas izmaiņas nepieciešamas, jo šī gada 1.jūlijā tika likvidēta Sociālo pakalpojumu pārvalde un LM kompetencē ir valsts sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanas koordinācija.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv,

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.