darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 12.02.2010.

Pirmdiena, 15.februāris

Ø Laikā no 15. līdz 18.februārim Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā viesosies Kirgīzijas Republikas Sociālā fonda delegācija.

Viesi iepazīsies ar pensiju sistēmas darbību Latvijā un īpaši ar valsts fondēto pensiju shēmas darbības principiem, apmeklēs Latvijas Centrālo depozitāriju, kā arī tiksies ar Labklājības ministrijas Sociālās apdrošināšanas departamenta pārstāvjiem.

Vizīte notiks 2009. gadā noslēgtā sadarbības līguma ietvaros.

Otrdiena, 16.februāris

Ø Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) organizēs Konsultāciju dienu Balvos.

Konsultācijas notiks no plkst.10.00 līdz 14.00 Balvu novada bāriņtiesā, Balvos, Raiņa ielā 52.

Ø VBTAI pārstāvji Jelgavā tiksies ar potenciālajām audžuģimenēm. Tikšanās notiks ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijā, krīzes centrā „Elizabete".

Trešdiena, 17.februāris

Ø Labklājības ministru Uldi Auguli visu dienu pavadīs trīs „ēnas" - Edgars Dūms no Rīgas 85.vidusskolas 12.klases, Aija Strīķe no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 11.klases un Kaspars Zverevs no Grobiņas ģimnāzijas 12.klases. 

Labklājības ministrija (LM) jau vairākus gadus piedalās izglītības organizācijas "Junior Achievement Latvija" organizētajās "Ēnu dienās", kuru laikā jauniešiem tiek dota iespēja kļūt par amatpersonu ēnām, ielūkoties īstā darba pasaulē, piedalīties ikdienas darbos, apjaust savas karjeras iespējas, kā arī vērot, kā skolā iegūtās zināšanas tiek izmantotas darbā.

Ø Labklājības ministrs U.Augulis plkst.11.00 tiksies ar Turcijas Republikas vēstnieci Aišu Aihanu Asju (Ayşe Ayhan Asya), lai pārrunātu situāciju sociālā jomā.

Ø VBTAI organizēs:

o semināru Līvānu novada izglītības iestāžu sākumskolas skolotājiem par bērnu pozitīvo disciplinēšanu. Seminārs notiks Līvānu 1. vidusskolas Laimiņas skolā Līvānos, Rīgas ielā 101;

o semināru Dobeles pirmskolas izglītības iestāžu darbiniekiem. Seminārs notiks Dobelē, Brīvības ielā 15 Dobeles novada izglītības pārvaldē, 3.stāva zālē;

o semināru nometņu vadītājiem Valsts izglītības satura centrā;

o Konsultāciju dienu Saldus novada speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā. Pasākums notiks Saldus novada Ģimenes atbalsta centrā, Saldū, Skrundas ielā 5;

Piektdiena, 19.februāris

Ø  Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Jēkabpils un Preiļu filiāļu inspektori piedalīsies apmācību seminārā, kura mērķis ir sniegt inspektoriem vienotu izpratni par klientu apkalpošanas jautājumiem - bezdarbnieku reģistrāciju, bezdarbnieka statusa piešķiršanu un noņemšanu, kā arī sniegt ieskatu saskarsmes taktikas izvēlē darbā ar dažāda tipa klientiem, veicināt izpratni par faktoriem, kas norāda uz karjeras konsultācijas nepieciešamību.

Semināru vadīs NVA Karjeras metodikas un klientu apkalpošanas nodaļas un Licencēšanas un tiesiskā nodrošinājuma nodaļas darbinieki. Apmācības notiks no plkst. 11.00 NVA Jēkabpils filiāles telpās - Jaunajā ielā 79e.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv