darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre tiekas ar Valsts kontroles vadītāju Ingunu Sudrabu | 07.03.2008.

07.03.2008. Labklājības ministre Iveta Purne (ZZS) un valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs šodien, 7. martā, tikās ar Valsts kontroles vadītāju Ingunu Sudrabu, lai pārrunātu Valsts kontroles doto uzdevumu izpildi un sadarbības uzlabošanu nākotnē.

Labklājības ministre I. Purne ir gandarīta, ka Labklājības ministrija(LM) Valsts kontroles sniegto ieteikumu izpildi ir veikusi par 88 - 90 %. To LM padotības iestāžu vadība, kurās iekšējā kontrole nav nodrošināta pietiekamā līmenī, tiks aicināta uz individuālām pārrunām ar ministrijas augstākajām amatpersonām.

Arī I. Sudraba norādīja, ka Valsts kontrolei ar Labklājības ministriju ir izveidojusies laba sadarbība un ministriju minēja kā pozitīvo piemēru kvalitatīvi veiktā ieteikumu izpildē un izpildes uzraudzībā.

Ministre I. Purne un valsts kontroliere I. Sudraba bija vienisprātis, ka abas iestādes vieno mērķis gūt rezultātu taupīgi rīkojoties ar valsts līdzekļiem. Lai stiprinātu LM kapacitāti iekšējās kontroles jomā, ministrijā tiks rīkoti informatīvie semināri par korupcijas novēršanas un apkarošanas, iepirkumu, kā arī tiesību aktu piemērošanas tematiku.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv