darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre meklē papildu risinājumus Latvijas pensionāru dzīves stāvokļa uzlabošanai | 07.03.2008.

07.03.2008. Labklājības ministre Iveta Purne (ZZS) un valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs šonedēļ tikās ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāju Valentīnu Andrejevu, lai pārrunātu gaidāmā gāzes tarifu kāpuma ietekmi uz mazāk aizsargātām sociālām grupām.

„Mums ir kopīgi jārod risinājums kā palīdzēt pensijas vecuma ļaudīm, kuriem katrs tarifu kāpums rada papildu finansiālo slogu," norāda I. Purne. Atvieglojumu piešķiršanas iespējas tuvākajā nākotnē iecerēts pārrunāt arī ar AS „Latvijas Gāze".

Nākošnedēļ I. Purne tiksies ar satiksmes ministru Ainaru Šleseru, veselības ministru Ivaru Eglīti, kā arī reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministru Edgaru Zalānu, lai diskutētu par aktuāliem sociālajiem jautājumiem un meklētu kopīgu risinājumu arī Latvijas pensionāru dzīves stāvokļa uzlabošanai.

Ar veselības ministru iecerēts pārrunāt iespēju nodrošināt pensionāriem atvieglojumus ārstniecībai un zāļu iegādei. Savukārt ar satiksmes ministru tiks diskutēts par iespējamiem atvieglojumiem visiem pensionāriem sabiedriskā transporta izmantošanā visā Latvijā.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv