Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministram šodien seko trīs ēnas | 17.02.2010.

Lai tā saucamās Ēnu dienas ietvaros iepazītos ar ministra darba ikdienu un izaicinājumiem, šodien labklājības ministram Uldim Augulim seko trīs ēnas no Rīgas, Jelgavas un Grobiņas.

Ar Labklājības ministrijas (LM) pārziņā esošajām jomām un U.Auguļa darba gaitām šodien iepazīstas skolēni Aija Strīķe no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 11.klases, Kaspars Zverevs no Grobiņas ģimnāzijas 12.klases un Edgars Dūms no Rīgas 85.vidusskolas.

No rīta ēnas bija klāt sanāksmē, kuras laikā labklājības ministrs tikās ar Turcijas vēstnieci Latvijā Aišu Aihanu Asju (Ayse Ayhan Asya), lai iepazīstinātu viņu ar situāciju sociālajā jomā.

Pēc tam labklājības ministrs kopā ar skolēniem apmeklēja Ministru kabineta ēku. Ēnām bija iespēja ne tikai apskatīt Ministru kabineta Sēžu zāli, bet arī iejusties ministra ādā un apsēsties viņa krēslā.

Savukārt dienas noslēgumā skolēni apskatīs Saeimu un piedalīsies LPP/LC frakcijas sēdē, kuras laikā U.Augulis sniegs iespējamos risinājumus ilglaicīgo un pirmspensijas vecuma cilvēku bezdarba situācijas uzlabošanai. Tāpat ēnas apmeklēs ZZS frakciju.

LM jau vairākus gadus piedalās izglītības organizācijas Junior Achievement Latvija organizētajās Ēnu dienās, kuru laikā jauniešiem tiek dota iespēja kļūt par amatpersonu ēnām, ielūkoties īstā darba pasaulē, piedalīties ikdienas darbos, apjaust savas karjeras iespējas, kā arī vērot, kā skolā iegūtās zināšanas tiek izmantotas darbā.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.