Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
U.Augulis atklās Eiropas gadam cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību (2010) veltītu izstādi | 18.02.2010.

Labklājības ministrs Uldis Augulis šodien Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) plkst. 16.00 atklās izstādi, kas sagatavota par Eiropas gada cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību (2010) tematiku. Izstādē varēs apskatīt plašu ekspozīciju un saņemt informāciju par dažādiem sabiedrības sociālajiem modeļiem, drošību, cilvēktiesībām un solidaritāti.

„Esmu gandarīts, ka bibliotēkas ar savu iniciatīvu sniedz sabiedrībai iespēju redzēt un izprast nabadzības reālās izpausmes dažādos veidus un rosināt palīdzēt krīzē nonākušiem līdzcilvēkiem. Sabiedrība reizēm nepamana un nesaprot tos, kam nepieciešama palīdzība, tāpēc šāda iniciatīva ir viens no veidiem, kā dalīties pieredzē un skaidrot nabadzības rašanās iemeslus, kas meklējami dažādu vēsturisko, politisko, ekonomisko, individuālo un citu  procesu attīstības rezultātā," norāda labklājības ministrs.

Starp vairāk nekā 300 grāmatām izstādē būs skatāma arī enciklopēdija par nabadzību 3 sējumos, Nobela prēmijas laureāta Amartija Sena darbi u.c.  Tāpat interesenti varēs iepazīties ar informāciju par valstu sociālo politiku un sociālo aizsardzību, sociālajiem riskiem un nabadzības sekām sabiedrībā, filantropiju, valsts un sabiedrības atbildību krīzes apstākļos un citām tēmām.

Izstādi interesenti varēs apmeklēt līdz šī gada 13.martam, LNB Izstāžu zālē, Kr.Barona ielā 14.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Liene Zvereva, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.zvereva@lm.gov.lv