darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 19.02.2010.

Pirmdiena, 22.februāris
  • Labklājības ministrijas (LM) Bērnu un ģimenes politikas departamenta pārstāvis laikā no 22. līdz 24.februārim Strasbūrā (Francijā) piedalīsies Eiropas Padomes Speciālās komitejas vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē apkarošanai sanāksmē.

Speciālās komitejas uzdevums ir sagatavot juridiski saistoša starptautiska cilvēktiesību instrumenta projektu, lai novērstu un apkarotu vardarbību ģimenē, tai skaitā konkrētus vardarbības pret sievieti veidus u.c. vardarbības izpausmes veidus pret sievietēm, kā arī aizsargātu un atbalstītu vardarbības upurus un sodītu varmākas.

Otrdiena, 23.februāris
  •  Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) organizēs Konsultāciju dienu Ludzas novada iedzīvotājiem un speciālistiem.

Trešdiena, 24.februāris
  • Labklājības ministrs Uldis Augulis plkst. 11.00 piedalīsies Latvijas Darba devēju konfederācijas un Jauniešu konsultāciju rīkotajā diskusijā „Izglītība un nodarbinātība 2010.gadā".
  • VBTAI organizēs Konsultāciju dienu Ropažos un Burtnieku novadā.
Burtnieku novadā konsultācijas notiks Sociālā dienestā, Valkas ielā 11, Rencēnos. Ropažos konsultācijas būs sociālā dienesta telpās Ropažos, Rīgas ielā 13.

Ceturtdiena, 25.februāris
  • Laikā no 25. līdz 28.februārim Nodarbinātības valsts aģentūra piedalīsies 16. starptautiskajā izglītības izstādē "Skola 2010", kurā informēs un konsultēs par karjeras, izglītības un nodarbinātības jautājumiem Latvijā un Eiropā. Izstāde notiks Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. sniegs informāciju un konsultēs.
  • Plkst. 10.00 labklājības ministrs U.Augulis Valmierā atklās apaļā galda diskusiju, kuru LM sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām rīko Eiropas gada cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību (2010) ietvaros.
Apaļā galda diskusijas galvenais uzdevums būs stiprināt saikni starp valsts un vietējo pašvaldību politiķiem un praktiķiem, īpaši veicinot sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām un uzņēmējiem sociālās iekļaušanās un ekonomiskās izaugsmes procesu veicināšanai.

Diskusija notiks viesnīcā „Wolmar", Valmierā, Tērbatas ielā 16a.

Piektdiena, 26.februāris
  • LM Vienlīdzīgu iespēju politikas nodaļas pārstāvji piedalīsies cilvēku ar invaliditāti pārstāvošo organizāciju izbraukuma sanāksmē, kurā diskutēs par sociālās rehabilitācijas jautājumiem.
Sanāksme notiks Sociālās integrācijas valsts aģentūrā.
  • VBTAI pārstāvji Rēzeknē tiksies ar Rēzeknes, Zilupes, Kārsavas, Ciblas novada audžuģimenēm.
  • VBTAI Lubānas novada pašvaldībā organizēsKonsultāciju dienu - iedzīvotāju pieņemšanu.
  • No plkst. 10.00 LM Vienlīdzīgu iespēju politikas nodaļas speciālisti Daugavpilī piedalīsies apaļā galda diskusijā, kuru LM sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām rīko Eiropas gada cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību (2010) ietvaros.
Apaļā galda diskusijas galvenais uzdevums būs stiprināt saikni starp valsts un vietējo pašvaldību politiķiem un praktiķiem, īpaši veicinot sadarbību ar nevalstiskajām organizācijām un uzņēmējiem sociālās iekļaušanās un ekonomiskās izaugsmes procesu veicināšanai.


Informāciju sagatavoja:
Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;
Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv