darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas (LM) un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 07.03.2008.

Pirmdiena, 10.marts

Laikā no 10.līdz 11.martam Latviju apmeklēs Ungārijas Nodarbinātības dienesta pārstāvji, lai iepazītos ar valsts nodarbinātības politiku un situāciju darba tirgū.

Vizītes laikā Ungārijas pārstāvji tiksies gan ar LM Darba departamenta speciālistiem, gan ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) vadību. Viesi apmeklēs arī NVA Rīgas reģionālo filiāli.

Otrdiena, 11.marts

Labklājības ministre Iveta Purne pēc Ministru kabineta sēdes tiksies ar satiksmes ministru Ainaru Šleseru, lai pārrunātu aktuālos sociālos jautājumus.

Trešdiena, 12.marts

Labklājības ministre I.Purne plkst.10.00 ar Latvijas Pašvaldību savienības priekšsēdētāju Andri Jaunsleini pārrunās aktualitātes sociālajā jomā.

Trešdiena, 12.marts

Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1 notiks NVA filiāļu vadītāju informatīvā sanāksme, kurā apspriedīs vairākus aktuālus jautājumus, tostarp, nosacījumus bezdarbnieka statusa zaudēšanai, aktīvo nodarbinātības pasākumiem paredzētā finansējuma apguvi.

Trešdiena, 12.marts

Labklājības ministre I.Purne plkst. 12.00 tiksies ar reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministru Edgaru Zalānu, lai diskutētu par situāciju sociālajā sfērā.

Trešdiena, 12.marts

Laikā no 12.līdz 14.martam NVA EURES tīkls Latvijā organizēs starptautisko konferenci „Eiropas mobilitātes tīkli: Ieguldījums starpkultūru dialogā Ziemeļvalstu un Baltijas valstu reģionā". Tajā apspriedīs Eiropas mobilitātes veicinošo tīklu sadarbības iespējas valsts un reģionu ietvaros.

NVA EURES tīkls konferenci organizē sadarbībā ar „Euroguidance" un Valsts izglītības attīstības aģentūru. Tā notiks viesnīcas „Maritim Park Hotel Riga" telpās un tajā piedalīsies nodarbinātības un izglītības speciālisti no Islandes, Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, Dānijas, Igaunijas un Lietuvas.

Ceturtdiena, 13.marts

Labklājības ministre I.Purne tiksies ar veselības ministru Ivaru Eglīti, lai pārrunātu aktualitātes veselības un sociālās aprūpes jomā.

Piektdiena, 14.marts

Labklājības ministre I.Purne plkst. 12.00 Cēsīs piedalīsies Invalīdu lietu nacionālās padomes izbraukuma sēdē, kurā diskutēs par Cēsu pašvaldības paveikto iekļaujošās izglītības politikas īstenošanā un minēto jautājumu risināšanā Cēsu 2.pamatskolā.

Sēdes dalībnieki tiksies ar Cēsu pilsētas domes pārstāvjiem, kā arī apmeklēs Cēsu speciālo pirmsskolas izglītības iestādi, Cēsu pašvaldības „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūru" un Cēsu 2.pamatskolu.

Sestdiena, 15.marts

Valsts aģentūras „Sociālās integrācijas centrs" Koledžā RRC un Jūrmalas profesionālajā vidusskolā notiks Atvērto durvju dienas.

Laikā no plkst.10.00 līdz 15.00 Dubultos, Slokas ielā 68 ikviens interesents varēs iegūt plašāku informāciju un saņemt atbildes uz jautājumiem par piedāvātajām arodizglītības, profesionālās vidējās izglītības un 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmām.

Tāpat interesentiem būs iespēja iepazīties ar profesionālās piemērotības noteikšanas kabinetu, mācību auditorijām un brīvā laika pavadīšanas iespējām.

Informāciju sagatavoja:
Vineta Bērziņa, Komunikācijas departamenta direktore, 7021632, 26497758, vineta.berzina@lm.gov.lv,
Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 7021665, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv