Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Konkursā noteiks labākos bērnu aprūpes iestāžu darbiniekus | 09.03.2010.

Lai veicinātu bērnu aprūpes iestāžu darbinieku un bērnu savstarpēji labvēlīgas attiecības, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) arī šogad rīko gadskārtējo konkursu bērnu aprūpes iestāžu audzēkņiem vai audzēkņu grupām „Mūs vienmēr uzklausa un saprot...".

Ar konkursa palīdzību inspekcija vēlas noskaidrot, kādas īpašības un darba stilu audzēkņi savu bērnu aprūpes iestāžu darbiniekos ciena un vērtē visaugstāk. Vēl viens konkursa mērķis ir labvēlīgas vides veidošana starp bērniem un iestāžu darbiniekiem, kā arī veiksmīgu savstarpējo attiecību popularizēšana.

Konkursā var piedalīties ikvienas bērnu aprūpes iestādes audzēkņu grupa vai grupas bērni, kuri būs aizpildījuši konkursam izveidoto pieteikuma veidlapu. Tā pieejama VBTAI mājas lapā www.bti.gov.lv, sadaļās „Aktualitātes" un „Konkursi". Turpat atrodama arī detalizēta informācija par konkursa nosacījumiem.

Pieteikumi konkursam tiek gaidīti no 8. marta līdz 30. aprīlim, savukārt uzvarētāju apbalvošana notiks šā gada jūnijā, atzīmējot Starptautisko bērnu tiesību aizsardzības dienu.

Papildu informāciju par konkursu var saņemt VBTAI, zvanot pa tālruņiem 67359128 vai 67359145.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv