darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
LM notiks metodiskā sanāksme Kurzemes reģiona sociālo dienestu pārstāvjiem | 16.03.2010.

Lai pārrunātu aktuālos jautājumus sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomā, Labklājības ministrijā (LM) rīt, 17.martā, notiks beidzamā metodiskā sanāksme Kurzemes reģiona sociālo dienestu pārstāvjiem.

Sanāksmē pārstāvjus no Liepājas un Ventspils pilsētām, Aizputes, Alsungas, Brocēnu, Dundagas, Durbes, Grobiņas, Kuldīgas, Nīcas, Saldus, Vaiņodes un Ventspils novadiem informēs par aktualitātēm sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomā. Tāpat LM speciālisti, izanalizējot pašvaldību saistošos noteikumus par sociālo palīdzību, informēs un skaidros par svarīgāko normu atspoguļojumu saistošajos noteikumos. Vienlaikus LM pārstāvji norādīs uz būtiskākajām kļūdām pašvaldību saistošajos noteikumos, ņemot vērā sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības jomu regulējošos tiesību aktus.

Tikšanās laikā plānots informēt par sociālajos dienestos aktuālu jautājumu - klientu informēšanu par sociālā dienesta pieņemto lēmumu. Sanāksmes otrajā daļā, pieaicinot speciālistus no LM Darba departamenta, Eiropas un juridisko lietu departamenta, no Bērnu un ģimenes politikas departamenta, paredzēts diskutēt par visdažādākajiem jautājumiem, kas ir aktuāli sociālajiem dienestiem.

Metodiskā sanāksme notiks no plkst. 12.00 līdz 14.00 LM Rīgā, Skolas ielā 28, 2.korpusa 3.stāva zālē.

Kopumā šī gada pirmajā pusgadā LM organizējusi 9 metodiskās sanāksmes sociālo dienestu pārstāvjiem. Tās notika no šī gada 17.februāra līdz 17. martam.

Sanāksmes organizētas, sadalot 109 novadus un 9 republikas pilsētas 9 grupās, galvenokārt, vadoties no plānošanas reģiona principa. Katrā tikšanās reizē piedalījās aptuveni 30 cilvēki jeb 2 līdz 3 pārstāvji no katras pilsētas/novada sociālā dienesta.

Atgādinām, ka pērn pēc tikšanās ar Latvijas sociālo dienestu vadītājiem, lielākā daļa no klātesošajiem izteica vēlmi tikties mazākās metodiskajās sanāksmēs, lai diskutētu, iegūtu informāciju un dalītos ar viedokļiem par darbu  sociālajā dienestā.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv,

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.