Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
U.Augulis tiksies ar Baltijas valstu nodarbinātības un sociālo lietu ministriem | 25.03.2010.

Lai diskutētu par nodarbinātības situāciju un sociālo aizsardzību Baltijas valstīs, labklājības ministrs Uldis Augulis rīt, 26.martā, tiksies ar Lietuvas sociālās drošības un darba lietu ministru Donatas Jankausku un  Igaunijas sociālo lietu ministru Hanno Pevkuru.

„Šajā sarežģītajā laikā ir īpaši būtiski stiprināt sadarbību un dalīties pieredzē ar citām Baltijas valstīm, lai meklētu un rastu labākos risinājumus sociālajā jomā. Ekonomiskā krīze ir smagi skārusi darba tirgu un saasinājusi sociālo situāciju visās trijās Baltijas valstīs. Tāpēc, analizējot mūsu līdzīgo un arī atšķirīgo pieredzi, varam atrast piemērotākos veidus, kā risināt problēmsituācijas gan īstermiņā, reaģējot uz krīzes sekām, gan arī ilgtermiņā, domājot par sociālās aizsardzības sistēmu ilgtspēju un mūsdienīgu darba tirgu," norāda U.Augulis.

Baltijas valstu sociālo lietu ministru tikšanās Latvijā stiprinās Baltijas valstu sadarbību sociālajā jomā.  Plānota viedokļu apmaiņa par aktivitātēm, kas veiktas darba tirgus situācijas stabilizēšanai, t.sk. izmantojot Eiropas Savienības struktūrfondu un Eiropas Globalizācijas pielāgošanas fonda finansējumu. Tāpat ministri un eksperti pārrunās pensiju sistēmas ilgtspējas nodrošināšanu Baltijas valstīs, kā arī  diskutēs par Eiropas Savienības Nodarbinātības un sociālo lietu ministru padomes darba kārtības aktualitātēm.

Tikšanās laikā Baltijas valstu ministri apmeklēs arī Sociālās integrācijas valsts aģentūru Jūrmalā, lai iepazītos ar labo praksi cilvēku ar invaliditāti profesionālajā apmācībā.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Liene Zvereva, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.zvereva@lm.gov.lv