darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 16.04.2010.

Otrdiena, 20.aprīlis

Ø Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Valsts darba inspekcija (VDI) rīko informācijas dienu reģionālajiem medijiem.

NVA direktore Baiba Paševica un vadošie speciālisti informēs par aktualitātēm nodarbinātības jomā, operatīvo bezdarba situāciju valstī un jaunajiem pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem.

Savukārt VDI direktors Arnis Luhse un direktora vietnieks Renārs Lūsis informēs par inspekcijas aktualitātēm nereģistrētās nodarbinātības jomā un jaunākajiem tematisko pārbaužu rezultātiem reģionos. VDI vadība informēs arī par būtiskākajām izmaiņām Darba likumā un valdībā apstiprināto Pasākumu plānu nereģistrētās nodarbinātības mazināšanai 2010.-2013.gadam.

Pēc informatīvās daļas žurnālistiem būs iespēja uzdot jautājumus NVA un VDI vadītājiem. Pasākums no plkst.11.00 norisināsies Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 38 k-1, 1.stāva zālē.

Ø NVA notiks Konsultatīvās padomes sēde, kuras laikā klātesošie iepazīsies ar NVA Pārvaldes līguma izpildi 2010.gada 1. ceturksnī.

Ø NVA pārstāvji piedalīsies pirmās bezdarbnieku pārkvalifikācijas programmas "Ķīmijas tehnoloģijas un biotehnoloģija" apmācības izlaidumā Olaines Mehānikas un Tehnoloģijas koledžā (OMTK).

Ø Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) organizēs Konsultāciju dienu Viļakas novada iedzīvotājiem un speciālistiem.

Trešdiena, 21.aprīlis

Ø Labklājības ministrijā (LM) notiks ekspertu sanāksme, kurā paredzēts noskaidrot Latvijas darba devēju un darbinieku organizāciju viedokļus par jauna regulējuma nepieciešamību attiecībā uz darba laika organizēšanu Eiropas Savienībā (ES), kā arī, lai savlaicīgi sagatavotos diskusijām dažādos ES līmeņa pasākumos par iespējamiem Darba laika direktīvas grozījumiem.

Sanāksme no plkst.10.00 notiks LM, Skolas ielā 28, 3.stāva zālē (sētas māja).

Ø Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) karjeras speciālisti bezdarbniekiem, darba meklētājiem un citiem interesentiem stāstīs par karjeras atbalsta sistēmas funkcionēšanu Latvijā un NVA sniegtajiem karjeras pakalpojumiem.

Tikšanās notiks NVA Rīgas reģionālās filiāles telpās Rīgā, Jēzusbaznīcas ielā 11.

Ø VBTAI speciālisti vadīs radošās darbnīcas ārpusģimenes aprūpes darbiniekiem par 16 līdz 18 gadus vecu jauniešu, kuri dzīvo ārpusģimenes aprūpes iestādēs, sagatavošanu pastāvīgas dzīves uzsākšanai:

o       21.aprīlī Rēzeknē;

o       23.aprīlī Liepājā.

Ceturtdiena, 22.aprīlis

Ø LM valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs tiksies ar Kazahstānas Republikas darba un sociālās aizsardzības ministra vietnieci A.Nusupovu, lai pārrunātu aktuālos sociālos jautājumus.

Ø VBTAI speciālisti vadīs radošās darbnīcas Preiļu pirmskolas izglītības iestāžu un sākumskolas, kā arī Zaķumuižas pamatskolas pedagogiem par bērnu pozitīvu disciplinēšanu.

Ø NVA viesosies Tadžikijas Darba un iedzīvotāju sociālās aizsardzības ministrijas un tās partneru organizāciju darbinieku grupa, kas nodarbojas ar pieaugušo un jauniešu profesionālās izglītības attīstību.

Vizīte notiks Eiropas Savienības (ES) projekta „Tadžikistānas profesionālās izglītības un apmācības atbalsts" ietvaros.

Piektdiena, 23.aprīlis

Ø Sociālās integrācijas valsts aģentūrā plkst.13.00 notiks Konsultatīvās padomes sēde, kurā izskatīs Sociālās integrācijas valsts aģentūras 2010.gada 1.ceturkšņa darbības rezultātus.

Sēde notiks Jūrmalā, Dubultu prospektā 71.

Ø VBTAI organizēs Konsultāciju dienu Kocēnu novada speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā.

Konsultācijas notiks Kocēnu novada domē, Alejas ielā 8, Kocēnos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv