darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre: pašvaldību apvienošana nedrīkst ierobežot sociālo pakalpojumu pieejamību un kvalitāti | 12.03.2008.

12.03.2008. Labklājības ministre Iveta Purne (ZZS) un valsts sekretārs Ringolds Beinarovičs šodien tikās ar reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministru Edgaru Zalānu, pārrunājot administratīvi teritoriālās reformas rezultātā paredzamo administratīvo iedalījumu, kas ir būtisks, plānojot Labklājības ministrijas pakļautībā esošo institūciju nākotni.

„Būtiskākais ir panākt, lai pēc administratīvi teritoriālās reformas pabeigšanas iedzīvotājiem netiktu ierobežota nedz pakalpojumu pieejamība, nedz kvalitāte," norāda ministre I. Purne.

Ministri pārrunāja arī Labklājības ministrijas Programmas dzimumu līdztiesības īstenošanai 2007.- 2010. gadam ietvaros paredzēto pirmsskolas izglītības iestāžu infrastruktūras attīstības aktivitāti, par kuras ieviešanu ir atbildīga Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija(RAPLM).  

I. Purne izteica cerību, ka RAPLM deleģētā aktivitāte tiks realizēta paredzētajos termiņos un kvalitātē, nodrošinot aizvien plašāku bērnu loku ar iespēju apmeklēt pirmsskolas izglītības iestādes un tādējādi vecākiem paverot plašākas nodarbinātības iespējas.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv