Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs apmeklēs Jaunpils vidusskolu | 06.05.2010.

Labklājības ministrs U.Augulis rīt, 7.maijā, plkst.9.30 dosies uz Jaunpils vidusskolu, lai piedalītos akcijā „Atpakaļ uz skolu 2010".

„Šādas tikšanās ar skolēniem ir jāizmanto, jo tās palīdz vairot izpratni par to, ka mēs dzīvojam ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Jāapzinās, ka mums ir daudz un dažādu iespēju iesaistīties,  sadarboties dažādos projektos un veidot gan Latviju, gan Eiropu tādu, kādu mēs to vēlamies redzēt," atzīst labklājības ministrs Uldis Augulis.

Akcijas mērķis - veicināt skolēnu zināšanas par valsts pārvaldes darbu, rosināt uz zināšanām balstītas diskusijas un nodrošināt iespēju sniegt papildu informāciju par Eiropas Savienības (ES) aspektiem mūsu ikdienā.

Astoto gadu pēc kārtas European Schoolnet sadarbībā ar Eiropas Komisiju organizē pasākumu kopumu „Eiropas Pavasaris", kura ietvaros Latvijā jau trešo gadu tiek rīkota akcija „Atpakaļ uz skolu 2010". Tās laikā valsts pārvaldē un ES institūcijās strādājošie, kā arī citi eksperti ES jautājumos dodas uz skolām, lai stāstītu jauniešiem par ES un veicinātu viņu izpratni par ES jautājumiem.

Šogad akciju koordinē jauniešu nevalstiskā organizācija Klubs „Māja" - jaunatne vienotai Eiropai sadarbībā ar Ārlietu ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Eiropas Parlamenta informācijas biroju. Projekta koordinēšanu finansiāli atbalsta Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.