Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 07.05.2010.

Pirmdiena, 10.maijs

Ø Labklājības ministrijā (LM) no plkst. 14.00 līdz 16.30 notiks diskusija par sociālās apdrošināšanas sistēmas īstermiņa un ilgtermiņa problēmām un risinājumiem.

LM uz sarunu ir aicinājusi valsts augstākās amatpersonas, Saeimā un ārpus tās pārstāvēto politisko partiju un frakciju vadītājus, sociālos partnerus, finanšu un banku sektora ekspertus, pētniekus un akadēmiķus, nevalstisko organizāciju un pilsoniskās sabiedrības pārstāvjus, kā arī atbildīgo valsts institūciju speciālistus. Diskusiju vadīs žurnālists Jānis Domburs.

Pasākums notiks LM, Skolas ielā 28, 6.stāva zālē.

Otrdiena, 11.maijs

Ø Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas speciālisti organizēs radošās darbnīcas par konfliktsituāciju risināšanu Dundagas novada Mazirbes speciālās un Antūžu speciālās internātpamatskolas skolēniem

Piektdiena, 14.maijs

Ø Labklājības ministrs Uldis Augulis un LM speciālisti piedalīsies Rīgas plānošanas reģiona organizētajā konferencē "Sociālo pakalpojumu attīstība Rīgas plānošanas reģionā", kurā informēs par Eiropas Sociālā fonda ieguldījumu sociālo pakalpojumu attīstībā, kā arī skaidros aktuālos jautājumus sociālajā jomā.

Konference no plkst. 10.00 notiks Jūrmalā, viesnīcā "Lielupe", Bulduru prospektā 64/68.

Ø Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Baiba Paševica plkst.9.30 Valmierā piedalīsies seminārā novadu/pašvaldību vadītājiem „Nodarbinātības valsts aģentūras jaunie nodarbinātības pasākumi, to īstenošana. Aktualitātes, problēmas un risinājumi. "   

Semināra laikā notiks arī diskusija „NVA jaunie nodarbinātības pasākumi - aktualitātes, tendences un sadarbības piedāvājumi novadiem".

Pasākums notiks Valmieras NVA filiālē, Meža ielā 7.

Ø NVA direktore B.Paševica plkst. 11.00 piedalīsies Vidzemes Biznesa dienu svinīgajā atklāšanā, savukārt plkst. 12.00  - konferencē „Valsts ekonomiskais stāvoklis un tautsaimniecības attīstība perspektīvā".

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv