darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministre Cēsīs iepazīst labās prakses piemērus iekļaujošās izglītības jomā | 14.03.2008.

14.03.2008. Labklājības ministre Iveta Purne šodien, 14. martā Cēsīs iepazinās ar pašvaldības paveikto iekļaujošās izglītības politikas īstenošanā.

Ministre vadīja Invalīdu lietu nacionālās padomes izbraukuma sēdi, kurā tika diskutēts par iekļaujošās izglītības politikas īstenošanu un šo jautājumu risināšanu Cēsu pašvaldībā. Kvoruma trūkuma dēļ padome lēmumus nepieņēma, taču tika panākta vienošanās uz nākošo Invalīdu lietu nacionālās padomes sēdi sagatavot visaptverošu ziņojumu par iekļaujošās izglītības situāciju valstī.

Sēdes laikā klātesošie pārrunāja vairākus starpministriju sadarbības jautājumus un tika izteikts priekšlikums sēsties pie sarunu galda Izglītības un zinātnes ministrijas, Veselības ministrijas, kā arī Labklājības ministrijas pārstāvjiem, lai kopīgiem spēkiem veicinātu iekļaujošai izglītībai nepieciešamās infrastruktūras veidošanu valstī.

Ministre vizītes laikā iepazinās arī ar labās prakses piemēriem iekļaujošās izglītības jomā - apmeklēja Cēsu speciālo pirmsskolas izglītības iestādi, Cēsu pašvaldības "Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūru" un Cēsu 2.pamatskolu.

I. Purne izteica gandarījumu par Cēsu pašvaldības aktivitāti, veicinot bērnu ar īpašām vajadzībām integrēšanu sabiedrībā.

Cēsu speciālā pirmsskolas izglītības iestāde pirmsskolas izglītībā realizē divas programmas - vienu bērniem ar redzes, otru ar runas traucējumiem. Uz iestādes bāzes darbojas arī Izglītības attīstības centrs. Savukārt „Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības aģentūra" īsteno pirmsskolas izglītības programmu bērniem ar garīgās un fiziskās attīstības traucējumiem.

Ministre apmeklēja arī jaunuzceltās dzīvojamās mājas ar sociālajiem dzīvokļiem, kuros dzīvo cilvēki ar kustību traucējumiem, un viesojās Nodarbinātības valsts aģentūras Cēsu filiālē.

Informāciju sagatavoja:

Gunta Skrebele, labklājības ministres preses sekretāre, 7021685; 29494943; gunta.skrebele@lm.gov.lv