darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 14.05.2010.

Pirmdiena, 17.maijs

Ø Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) EURES pārstāvji rīkos diskusiju/ semināru "Aktualitātes brīvas darbaspēka kustības jautājumos Eiropā", lai sadarbības partnerus informētu par EURES aktualitātēm, kā arī apspriestu jautājumus saistībā ar brīvo darbaspēka kustību.

Pasākumā piedalīsies pārstāvji no NVA, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Veselības norēķinu centra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, EURES konsultanti. Pasākums no plkst.10.00 notiks Rīgā, Elijas ielā 7.

Otrdiena, 18.maijs

Ø Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) organizēs:

o radošo darbnīcu Variņu pamatskolas 6. un 7.klases skolēniem par konfliktsituāciju risināšanu;

o radošo darbnīcu Maltas speciālās internātpamatskolas skolēniem par saskarsmes jautājumiem, par iecietību, par atkarības jautājumiem;

o Konsultāciju dienu Siguldas novada iedzīvotājiem un speciālistiem;

o Konsultāciju dienu Jēkabpils novada speciālistiem un iedzīvotājiem. Konsultācijas no plkst.10.00 līdz 14.00 notiks Jēkabpils novada pašvaldības telpās, Jēkabpilī, Rīgas ielā 150A.

Trešdiena, 19.maijs

Ø Labklājības ministrs Uldis Augulis plkst.10.30 piedalīsies Labklājības ministrijas (LM) un Latvijas Pašvaldību savienības ikgadējās sarunās, kurās diskutēs par aktuālo nozarē.

Sanāksme notiks LM 6.stāva zālē.

Ø Liepājā norisināsies seminārs NVA Kurzemes reģiona filiāļu vadītājiem un EURES asistentiem, kurā diskutēs par NVA un EURES pakalpojumiem, mobilitātes tendencēm Latvijā un Eiropā, EURES darbību Kurzemes reģionā un citiem saistošiem jautājumiem.

Pasākums no plkst. 10.30 notiks Liepājā, Graudu ielā 50.

Ø VBTAI speciālisti organizēs radošo darbnīcu Rehabilitācijas centra „Dzīves enerģija" bērniem par konfliktsituāciju risināšanu.

Ceturtdiena, 20.maijs

Ø NVA Rīgas reģionālo filiāli apmeklēs Igaunijas Bezdarba Apdrošināšanas fonda Tallinas filiāles un Lietuvas darba biržas Viļņas darba biržas pārstāvji.

Kaimiņzemju pārstāvji plkst. 13.00 piedalīsies Baltijas valstu galvaspilsētu EURES  Līnijmenedžeru seminārā „Aktualitātes nodarbinātības jautājumos Baltijas valstu galvaspilsētās", kurā pārrunās aktualitātes Baltijas valstu galvaspilsētu nodarbinātības jomā, tendences darba tirgū, valstu nodarbinātības dienestu piedāvātos pakalpojumus un EURES darbību.

Piektdiena, 21.maijs

Ø Labklājības ministrs Uldis Augulis piedalīsies Latvijas Pašvaldības Savienības kongresā.

Ø NVA organizēs starptautisku konferenci „Progresīva pieeja nodarbinātības veicināšanā".

Tajā piedalīsies Eiropas Komisijas Nodarbinātības, sociālo lietu un vienlīdzīgu iespēju direktorāta Nodarbinātības pakalpojumu un mobilitātes nodaļas, Nīderlandes, Vācijas, Čehijas, Kipras, Lietuvas, Latvijas u.c. ES valstu nodarbinātības dienestu, Labklājības ministrijas, Saeimas, LDDK, LIAA u.c. institūciju pārstāvji, kā arī eksperti ekonomikas un sociālajos jautājumos.

Konference organizēta Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Nodarbinātības valsts aģentūras kapacitātes pilnveide" ietvaros. Pasākums no plkst. 10.00 notiks viesnīcas „Reval Hotel Latvia" konferenču zālē, Elizabetes iela 55, Rīgā.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv