darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kā Jūs rīkojaties gadījumos, kad bērns slikti uzvedas?

Cenšos izprast bērna sliktas uzvedības cēloņus

Uz laiku liedzu datora/telefona lietošanu vai citus izklaides pasākumus

Sarāju, brīdinot par sodu nākamajā reizē

Presei Pilns arhīvs
LM ar Latvijas Pašvaldību savienību diskutēs par aktuālo sociālajā jomā | 19.05.2010.

Turpinot sadarbību ar pašvaldībām, Labklājības ministrijā (LM) šodien, 19.maijā, notiks ikgadējās sarunas ar Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvjiem, kurās diskutēs par aktuālo sociālajā jomā.

Ņemot vērā aizvien pieaugošo sociālās palīdzības pieprasītāju skaitu pašvaldībās, tikšanās laikā klātesošie diskutēs par vairākiem aktuāliem jautājumiem, piemēram, pārrunās garantētā minimālo ienākumu (GMI) līmeņa piešķiršanas nosacījumus un valsts līdzfinansējuma apmēru, kā arī diskutēs par vienotiem principiem dzīvokļa pabalsta aprēķināšanai, piešķiršanai un izmaksāšanai.

Sēdes laikā LPS pārstāvji informēs par konstatētajām problēmām saistībā ar trūcīgas personas statusa noteikšanu, kā arī līdzdarbības praktisko pielietošanu.

Savukārt LM stāstīs par plānošanas reģionu sociālo pakalpojumu attīstības programmām alternatīvajiem sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem. Klātesošos iepazīstinās arī ar Invaliditātes likuma būtību un tajā noteiktajiem atbalsta pasākumiem cilvēkiem ar invaliditāti.

Tāpat ar pašvaldību pārstāvjiem pārrunās ģimenes valsts politikas īstenošanas problēmas krīzes apstākļos.

Vienlaikus LM informēs par aktīvo nodarbinātības pasākumu īstenošanu, konstatētajām problēmām un priekšlikumiem to risināšanai.

Atgādinām, ka LM ar LPS tiekas katru gadu, lai pārrunātu aktuālo informāciju labklājības nozarē. Sanāksmē piedalīsies labklājības ministrs Uldis Augulis, LM speciālisti, LPS pārstāvji, un tā notiks no plkst. 10.30 līdz plkst. 15.00 LM, Skolas ielā 28, 6.stāva zālē.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.