Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 28.05.2010.

Pirmdiena, 31.maijs

Ø Valsts Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) pārstāvji Valmierā sadarbībā ar Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldi piedalīsies Starptautiskajai bērnu tiesību aizsardzības dienai un „Dienai bez tabakas" veltītajā sociālajā pasākumā.

Otrdiena, 1.jūnijs

Ø Labklājības ministrs Uldis Augulis Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā parakstīs sadarbības līgumu ar nevalstisko organizāciju „Latvijas Bērnu forums".

Ø VBTAI pārstāvji Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā:

o Daugavpilī organizēs radošās darbnīcas par tiesībām, ienākumiem un drošības jautājumiem. Tās notiks lietišķās un vizuālās mākslas svētku „Daba un dvēsele" ietvaros;

o Piedalīsies Gulbenes novada organizētajā pasākumā;

o Iesaistīsies Rīgas pilsētas rīkotajā pasākumā Rātslaukumā 1;

o līdzdarbosies pasākumā Rēzeknē kultūras parkā.

Trešdiena, 2.jūnijs

Ø VBTAI organizēs Konsultāciju dienu Smiltenes novada speciālistiem bērnu tiesību aizsardzības jomā. Tā notiks Smiltenes novada domē.

Ceturtdiena, 3.jūnijs

Ø Labklājības ministrs U.Augulis:

o plkst.10.00 piedalīsies Resursu kartes atklāšanas pasākumā. Resursu karte izstrādāta Eiropas gada cīņai pret nabadzību un sociālo atstumtību (2010) ietvaros;

o plkst. 11.30 piedalīsies apvienotajā Bērna tiesību aizsardzības komisijas un Demogrāfisko un ģimenes lietu padomes sēdē, kurā diskutēs par aktualitātēm bērnu tiesību aizsardzības un ģimenes politikas jomā. Sēde notiks Labklājības ministrijā, Skolas ielā 28, 6.stāva zālē (2.korpuss);

o plkst.13.00 piedalīsies Nacionālās Sadarbības Padomes Sēdē.

Piektdiena, 4.jūnijs

Ø Labklājības ministrs U.Augulis dosies uz Mēmeli, lai runātu par valsts sociālās aprūpes centra Latgale paveikto un veicamo pēc sociālo aprūpes centru  reorganizācijas.

Ø VBTAI Liepājā organizēs Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītu diskusiju bērniem un jauniešiem. Diskusija notiks Liepājas Centra pamatskolā dienas atpūtas un piedzīvojuma nometnē "Saules dārzs".

Informāciju sagatavoja:

Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;

Marika Kupče, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv