darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 04.06.2010.

Pirmdiena, 7.jūnijs

Ø Labklājības ministrs Uldis Augulis Luksemburgā piedalīsies Eiropas Savienības (ES) Nodarbinātības, sociālās politikas, veselības un patērētāju lietu ministru padomes sanāksmē.

Tajā paredzēts diskutēt par vairākiem aktuāliem sociāliem jautājumiem, t.sk., ES mērķu noteikšanu sociālās iekļaušanas jomā, kā arī dalībvalstu nodarbinātības politiku pamatnostādnēm. Tāpat plānots pieņemt secinājumus par vairākiem jautājumiem - „Ilgtspējīgas sociālās drošības shēmas, lai sasniegtu pietiekamu pensiju un sociālās iekļaušanas mērķus", „Jaunas prasmes, jaunām darba vietām: ceļš uz priekšu",  „Aktīva novecošana", „Romu iekļaušanas veicināšana".

Vienlaikus sanāksmes laikā paredzēts pieņemt rezolūciju par jaunu Eiropas Invaliditātes ietvaru.

Otrdiena, 8.jūnijs

Ø Labklājības ministrijas (LM) parlamentārais sekretārs Andrejs Staķis plkst. 10.00  Ozolniekos atklās futbola turnīru Seni Cup cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Labdarības pasākumu rīko SIA Bella Riga. Tas notiks Ozolnieku sporta centra futbola laukumā, Stadiona ielā 5, Ozolnieku novadā.

Ø Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Baiba Paševica ES mājas informatīvajā akcijā EIROINFO atbildēs uz jautājumiem par nodarbinātības politiku ES, darba spēka mobilitātes iespējām, Eiropas nodarbinātības dienestu tīklu (EURES) un citiem ar nodarbinātību Eiropā saistītajiem jautājumiem.

Savus jautājumus interesenti varēs uzdot, piezvanot uz ES mājas informatīvo tālruni EIROINFO 67211111. Akcija sāksies pulksten 12.30 un tiks translēta ES mājas web tiešraidē, kurai pieslēgsies arī Latvijas radio-2 un ar NVA direktori sarunāsies žurnālists Imants Austriņš.

Trešdiena, 9.jūnijs

Ø Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) pārstāvji piedalīsies Gulbenes novada sociālo darbinieku seminārā, kurā informēs par aktualitātēm bērnu tiesību aizsardzības jautājumos.

Ø NVA apmeklēs Starptautiskā karjeras konsultantu apmaiņas tīkla „ACADEMIA" studiju vizītes delegāti no Spānijas, Lielbritānijas un Somijas, lai iepazītos ar nodarbinātības pakalpojumu politiku un attīstību Latvijā, NVA sniegtajiem karjeras pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un citiem interesentiem

Tikšanās notiks NVA Rīgas reģionālās filiāles telpās Jēzusbaznīcas ielā 11. NVA

Ceturtdiena, 10.jūnijs

Ø VBTAI organizēs konsultāciju dienu - iedzīvotāju pieņemšanu Alūksnes novada bāriņtiesas telpās Dārza ielā 11.

Piektdiena, 11.jūnijs

Ø Labklājības ministrs Uldis Augulis plkst.11.00 piedalīsies Sabiedrības integrācijas fonda valdes sēdē.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv