darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrijas un tās padotības iestāžu aktivitātes nākamajā nedēļā | 11.06.2010.

Pirmdiena, 14.jūnijs

Ø Labklājības ministrs Uldis Augulis un Labklājības ministrijas (LM) Eiropas un juridisko lietu departamenta direktors Edgars Korčagins laikā no 14.līdz 18.jūnijam Ženēvā (Šveicē) piedalīsies Starptautiskās darba organizācijas (SDO) konferences 99.sesijā. 

Konferences laikā paredzēta plenārsesija, kurā ziņojumus par konvenciju un rekomendāciju piemērošanu sniegs gan SDO, gan delegāti. Darba gaitā notiks augsta līmeņa diskusijas, prezentāciju izskatīšana, pārskatu apstiprināšana un, iespējams, konvencijas un rekomendāciju pieņemšana. Konferences darba kārtībā iekļauts jautājums par starptautisko standartu noteikšanu mājsaimniecību darbinieku (domestic workers) darba apstākļiem. Tāpat paredzētas diskusijas arī par HIV/AIDS slimo personu nodarbināšanu, nodarbinātības stratēģiskajiem mērķiem un pārskatu par SDO 1998.gada deklarāciju par tiesību uz darbu pamatprincipiem.

Ø Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) Rīgā rīkos Radošās darbnīcas nometnes „Jāņtārpiņš" dalībniekiem.

Otrdiena, 15.jūnijs

Ø VBTAI organizēs Radošo darbnīcu par drošību Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas Valmieras ciematā ievietotajiem 7 līdz 11 gadu veciem bērniem. 

Tāpat minētajā ciematā VBTAI rīkos fokusgrupu - diskusiju par konfliktsituāciju risināšanu 12 līdz 18 gadu veciem bērniem.

Trešdiena, 16.jūnijs

Ø LM notiks kārtējā Sociālās drošības apakšpadomes sēde, kurā klātesošie turpinās diskutēt par LM sagatavoto koncepcijas projektu par izmaiņām valsts sociālās apdrošināšanas sistēmā. 

Sēde no plkst.13.00 notiks LM, Skolas ielā 28, 3.stāva zālē (sētas māja).

Ceturtdiena, 17.jūnijs

Ø Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Rīgas reģionālā filiāle rīkos informatīvo pasākumu „Nodarbinātības valsts aģentūras pakalpojumi darba devējiem", lai darba devējus klātienē informētu par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem, pasākumiem un projektiem.

NVA uzņēmējiem piedāvā plašas sadarbības iespējas. Pakalpojumu klāsts ietver bezdarbnieku profesionālo apmācību (arī apmācību pie darba devēja vai pēc darba devēja pieprasījuma), pārkvalifikācijas, konkurētspējas un kvalifikācijas paaugstināšanas iespējas, bezdarbnieku un darba meklētāju neformālo izglītību, tiek organizēti nodarbinātības pasākumi noteiktām personu grupām (subsidētās darba vietas). Pasākuma laikā informēs arī par Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) pakalpojumiem, kā arī par jauno ESF līdzfinansēto projektu „Kompleksi atbalsta pasākumi". 

Pasākums no plkst. 10.00 līdz 12.00 notiks Rīgā, Jēzusbaznīcas ielā 11, 506. kabinetā.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825,  marika.kupce@lm.gov.lv