darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Apsveikti konkursa „Mūs vienmēr uzklausa un saprot...” laureāti | 30.06.2010.

29. jūnijā Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas telpās tika sveikti ikgadējā konkursa bērnu ārpusģimenes aprūpes iestāžu darbiniekiem nominanti. Šo konkursu inspekcija rīko, lai veicinātu bērnu aprūpes iestāžu darbinieku un bērnu savstarpēji labvēlīgas attiecības. Tos bērnu namu darbiniekus, kuri kļuvuši par bērnu draugiem un uzticības personām, konkursam izvirza paši bērni.

Ar konkursa palīdzību inspekcija vēlas noskaidrot, kādas īpašības un darba stilu audzēkņi savu bērnu aprūpes iestāžu darbiniekos ciena un vērtē visaugstāk. Vēl viens konkursa mērķis ir labvēlīgas vides veidošana starp bērniem un iestāžu darbiniekiem, kā arī veiksmīgu savstarpējo attiecību popularizēšana.

Šogad konkursam bija izvirzīti pedagogi un darbinieki no Rēzeknes pilsētas domes Sociālās aprūpes pārvaldes bērnu patversmes, Kokneses novada domes Ģimenes krīzes centra „Dzeguzīte", bērnu ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas centra „Zīles", bērnu un ģimenes centra „Rūķītis", Ventspils pilsētas domes Sociālā dienesta pansionāta un bērnu nama „Selga", Daugavpils pilsētas domes bērnunama - patversmes „Priedīte", Valsts sociālās aprūpes centra „Kurzeme" filiāles „Liepāja" un Tiskādu bērnu nama.

Šādi konkursi ir ļoti nepieciešami, jo tie ļauj apzināt tos cilvēkus, kuru pieredze un darba iemaņas ir tā vērtas, lai no tām varētu mācīties citi, tikšanās laikā norādīja inspekcijas priekšniece Laila Rieksta - Riekstiņa. Viņa uzsvēra, ka nākamajā gadā inspekcija plāno paplašināt konkursā iesaistīto iestāžu loku, uzrunājot un aicinot iesaistītos arī tās iestādes, kas līdz šim dažādu iemeslu dēļ to nedarīja. Savukārt bērnu namu pārstāvji no savas puses izteica gandarījumu gan par konkursu, gan par atzinību no bērnu puses, kas ir lielākā balva un dāvana.

Papildu informāciju var saņemt VBTAI, zvanot pa tālruņiem 67359150, 67359136 vai 67359148.


Informāciju sagatavoja:
Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;
Liene Zvereva, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920, liene.zvereva@lm.gov.lv