darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Labklājības ministrs Uldis Augulis Viļņā tiksies ar Baltijas valstu darba un sociālo lietu ministriem | 14.07.2010.

Labklājības ministrs Uldis Augulis rīt, 15., un parīt, 16.jūlijā,Viļņā (Lietuva) tiksies ar Baltijas valstu darba un sociālo lietu ministriem.

Tikšanās paredzēta, lai stiprinātu sadarbību un pārrunātu risinājumus pašlaik aktuālām nodarbinātības un sociālās politikas problēmām.

Šī tikšanās būs turpinājums Baltijas valstu ministru diskusijai, kas sākās ar labklājības ministra U.Auguļa ierosinātu tikšanos Rīgā š.g. 26.martā.

„Tiekoties Latvijā pirmo reizi šī gada martā sapratām, ka šādas tikšanās ir noderīgas, jo sniedz iespēju informēt gan par paveiktiem, gan vēl veicamiem darbiem kā nodarbinātības, tā arī sociālās apdrošināšanas jomā. Tāpat kopīgas diskusijas labāk palīdz sagatavoties un saskaņot Baltijas valstu pozīcijas Eiropas Savienības kontekstā, jo trīs kopā tomēr ir labāk, kā viens," uzsver U. Augulis.

Lietuvā plānots runāt arī par jauniešu iesaisti darba tirgū. Labklājības ministrs norāda, „tā kā katrā Baltijas valstī jau ir attiecīgas programmas jauniešu atbalstam Eiropas Sociālā fonda ietvaros, tad vērtēsim arī iespēju jauniešiem iegūt konkurētspēju, iesaistoties praksē kaimiņvalsts uzņēmumā."

Tāpat ministrs tiksies ar Eiropas Sociālā Fonda Baltijas jūras valstu sadarbības tīkla pārstāvjiem. Šādu ikgadējo tikšanos laikā valstis iepazīstas ar kaimiņu pieredzi struktūrfondu projektu ieviešanā. Šī gada galvenā tēma ekonomiskās krīzes laikā veiktie atbalsta pasākumi, to efektivitāte. 

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.