Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Uzticības tālrunī – īpašā audžuģimeņu diena | 03.08.2010.

Trešdien, 4. augustā, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un jauniešu Uzticības tālruņa 116111 komanda pirmo reizi rīko akciju „Uzticības tālrunis audžuģimenēm".

Tās laikā ikviena audžuģimene vai ģimene, kas vēl tikai pārdomā iespēju iesaistīties audžuģimeņu kustībā, var zvanīt Uzticības tālruņa speciālistiem un saņemt konsultācijas, atbalstu un palīdzību. Audžuģimeņu dienā uz zvanītāju jautājumiem atbildēs arī inspekcijas Bāriņtiesu un audžuģimeņu departamenta speciālisti.

Uzticības tālrunis audžuģimeņu zvanus gaidīs visu dienu, no plkst. 8:00 līdz 23:00.

Akcijas laikā audžuvecāki tiek aicināti uzdot jautājumus, kā arī konsultēties par sev nozīmīgām tēmām saistībā ar bērna adaptāciju ģimenē, konfliktsituāciju risināšanu, bērnu savstarpējām attiecībām, uzvedības problēmām u.tml. Tematiskas akcijas Uzticības tālruņa speciālisti ir rīkojuši arī iepriekš, piemēram, īpašu dienu vecākiem.

Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis darbību sāka 2006. gada 1. februārī. Tas tika izveidots, lai sniegtu bērniem un pusaudžiem psiholoģisko palīdzību un atbalstu krīzes situācijās. Taču bieži vien psiholoģiskā palīdzība ir nepieciešama arī bērnu vecākiem un citiem ar bērniem saistītiem pieaugušajiem.

Uzticības tālruņa konsultanti ir profesionāli psihologi, kuri uzklausa, sniedz atbalstu un kopīgi ar zvanītāju meklē piemērotākos risinājumus grūtā brīdī. Šis pakalpojums ir bezmaksas, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā telefona.

Informāciju sagatavoja:
Ilona Jurševska, Komunikācijas nodaļas vadītāja, 67021665, 26110065, ilona.jursevska@lm.gov.lv;
Liene Zvereva, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920, liene.zvereva@lm.gov.lv