darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
Augulis aicina vētras postījumu likvidēšanā aktīvāk iesaistīt bezdarbniekus | 11.08.2010.

Ņemot vērā lielo darba apjomu pašvaldībās, labklājības ministrs Uldis Augulis aicina pašvaldības sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru vētras postījumu likvidēšanā iespēju robežās aktīvāk iesaistīt arī tos bezdarbniekus, kuri piedalās darba praktizēšanas pasākumos pašvaldībās.

„Lai pēc iespējas ātrāk novērstu nesenās vētras nodarītos postījumus, darbos būtu aktīvāk jāiesaista arī bezdarbnieki jeb tā sauktie simtlatnieki. Tiesa gan, likvidējot postījumus, bezdarbnieki nedrīkst būt pārgalvīgi un aizmirst par darba drošības prasībām. Tās ir nopietni jāievēro, ja iespējams, strādājot tikai pieredzējuša darbinieka uzraudzībā," rosina labklājības ministrs Uldis Augulis.

Atgādinām, ka iepriekš minētie bezdarbnieki var iesaistīties darba praksēs pašvaldībās un, veicot mazkvalificētus, sabiedrībai derīgu darbus, katru mēnesi saņemt stipendiju 100 latu apmērā. Gada laikā bezdarbnieks prakses vietā var iesaistīties no 2 nedēļām līdz 6 mēnešiem.

Šobrīd darba praktizēšanā pašvaldībās ar 100 latu stipendiju kopš pasākuma sākuma kopumā iesaistīts 51 541 bezdarbnieks, no tiem 17 947 - Latgales reģionā, kurš nesaņem bezdarbnieka pabalstu vai priekšlaicīgi vecuma pensiju.

Pasākums tiek īstenots ar Eiropas Sociālā fonda atbalstu. Papildu informācija par pasākumu Darba praktizēšana ar stipendiju ir pieejama: http://www.lm.gov.lv/text/1405.

Informāciju sagatavoja:

Marika Kupče, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 29538825, marika.kupce@lm.gov.lv.