darbinieku_nosutisana.png - 4.79 KB latvija_100_logo.png - 10.36 KB

strukturfondi.jpg - 22.31 KB

logo_cmyk.jpg - 1.8 MB

gimidraudzkomers_logo.png - 16.12 KB 

e_paraksts_logo.png - 3.03 KB

 

Jautājums

Kur Jūs labāk gribētu redzēt informāciju par savu pensijas 1. un 2. līmenī uzkrāto kapitālu?

Portālā latvija.lv

Portālā manapensija.lv

Internetbankā

VSAA nodaļā

Mani tas neinteresē

Presei Pilns arhīvs
LM aicina sabiedrību aktīvāk pieteikt Ģimenei draudzīgās atpūtas vietas | 13.08.2010.

Lai veicinātu ģimenisko vērtību nostiprināšanos sabiedrībā, Labklājības ministrija (LM) aicina sabiedrību aktīvāk līdzdarboties un vēl tikai līdz 15.augustam pieteikt Ģimenei draudzīgās atpūtas vietas.

Ar aptaujas Ģimenei draudzīga atpūtas vieta palīdzību LM vēlas noskaidrot arvien jaunas ģimenei draudzīgas atpūtas vietas visā Latvijā.

Aptauja par tiks organizēta divās kārtās. Pašlaik aptaujas pirmajā kārtā ikviens iedzīvotājs līdz 15.augustam var LM pieteikt kādu atpūtas vietu, kas viņam liekas draudzīga ģimenei. Savukārt otrajā kārtā no 16. līdz 31.augustam notiks balsojums par visbiežāk nominētajām atpūtas vietām, tādejādi noskaidrojot tās atpūtas vietas, kas Latvijas novados 2010.gadā izpelnījušās vislielāko atzinību kā ģimenēm ar bērniem vispiemērotākās.

Pieteikt akcijai atpūtas vietu, kurā labprāt ar savu ģimeni atgrieztos vēlreiz, kā arī ieteiktu savu draugu ģimenēm kā veiksmīgu atpūtas iespēju Latvijā, iedzīvotāji var, nosūtot uz LM e-pastu (īsi aprakstot, kas tieši patika visvairāk) lm@lm.gov.lv. Savukārt balsot par izvirzītajām atpūtas vietām varēs LM mājas lapā: www.lm.gov.lv .

Lai atpūtas vieta būtu patiešām piemērota brīvā laika pavadīšanai ģimenes lokā, jo īpaši ar maziem bērniem, tai jāatbilst šādām prasībām:

  • tai jābūt vietai, kur ģimene var izklaidēties, aktīvi atpūsties vai baudīt kultūras pasākumus;
  • šajā vietā dažāda vecuma bērniem jābūt pietiekami plašam nodarbību (atrakciju) piedāvājumam;
  • atpūtas vietai jābūt drošai un ģimenes atpūtai piemērotai (bērnu rotaļu vietas ierīču drošība, vide bez tabakas dūmiem, aprīkojuma nodrošināšana maziem bērniem u.c.);
  • atpūtas vietai jābūt pieejamai iespējami plašam apmeklētāju lokam, ko iespējams panākt ar saprātīgu cenu politiku, laipnu un bērniem draudzīgu apkalpošanu, īpaši bērniem un ģimenei paredzētiem pakalpojumiem;
  • atpūtas vietai jābūt pieejamai arī ģimenēm, kurās bērni vai ģimenes locekļi ir ar funkcionāliem traucējumiem.

Atgādinām, ka jau septīto gadu tiek rīkota publiska sabiedrības aptauja par ģimenei draudzīgāko atpūtas vietu Latvijā. Pērn un citus iepriekšējos gadus iedzīvotāji, tuvojoties Starptautiskajai Ģimenes dienai, tika aicināti ieteikt balsojumam atpūtas vietu, kurā, atpūšoties ar ģimeni un bērniem, bija jutušies patiešām labi.

Šogad ģimenei draudzīgās atpūtas vietas statusa ieguvējus plānots sumināt Tēvu dienā jeb septembra otrajā svētdienā.

Informāciju sagatavoja:

Liene Zvereva, sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26519920,  liene.zvereva@lm.gov.lv